Rom [ROM][AOSP] ArrowOS for Mi Max 2 [UN-OFFICIAL][STABLE][9.0][TREBLE][PIE]06-04-2019

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Anladım hocam sağolun bilgilendirdiğiniz için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Maşallah hocam son sürüm galiba kullandığınız sürüm
Aynen son sürüm hocam.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Doğrudur hocam illa beğeneceksiniz diye bir durum yok,zevkler renkler hesabı,ama bana göre diğerlerinden daha kullanışlı.Ben ilk defa o kadar uzun bir aosp rom kullandım

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla hocam. Titanuim Backup kullanmaktan yoruldum. Ahım şahım bir rom görmeden degistirmem( şarj konusunda eu beta beni çok uzerse hariç ). Şuan eu damisnz yoksa gectinizmi botlegrsa :D

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
Valla hocam. Titanuim Backup kullanmaktan yoruldum. Ahım şahım bir rom görmeden degistirmem( şarj konusunda eu beta beni çok uzerse hariç ). Şuan eu damisnz yoksa gectinizmi botlegrsa :D
Yok hocam bende yoruldum rom değiştirmekten eu dayım,ama bu sürüm şarjı öncekinden iyi ,bakalım biraz daha kullanalım dediğiniz gibi yeni birşeyler çıkana kadar

HTrmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Bilg. Programcısı
Konular
1
Yok hocam bende yoruldum rom değiştirmekten eu dayım,ama bu sürüm şarjı öncekinden iyi ,bakalım biraz daha kullanalım dediğiniz gibi yeni birşeyler çıkana kadar

Romların çoğunu denemiş biri olarak AOSP romlar arasında hızlı şarj sorunu olmayan rom var mı acaba? Eko için anladığım kadarı ile fixleyince hepsi düzeliyor diyorsunuz. Sadece ses yüksekliği ayarlayamıyoruz sanırım öyle de.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7

Şuan tamamen sizinle aynı düşünceyi paylaştığımızin ,kanaatindeyim hocam handshake~~Yes~~:D

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
208
Romların çoğunu denemiş biri olarak AOSP romlar arasında hızlı şarj sorunu olmayan rom var mı acaba? Eko için anladığım kadarı ile fixleyince hepsi düzeliyor diyorsunuz. Sadece ses yüksekliği ayarlayamıyoruz sanırım öyle de.
Aynen ayarlanmıyor hâlâ ses yüksekliği muhtemelen Android sürümü güncellenmeden de çaresi olmayacak gibi,ben sadece bu romda karşılaşmadım eko sorunu ile diğerlerinde denk geldim genelde.Ben düzeliyor demedim bu arada yanlış anlaşılmasın bazı cihazlarda yada kullanıcılarda diyeyim sorun devam ediyor.Bence kullanıp birebir denemek daha mantıklı.

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Fixledikten sonra ses yükseltme kısma olayı kalkıyor hocam.

Üst Alt