MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

asdsad2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
LG G3
Konular
3
Ya bu uygulamayi klonlayinca telefon kafayi yiyor.hic bir uygulamayi.acmiyo kendi kendine sayfalar aciyo cozumu yok mu?

Uslu3rt@n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Konular
14
Ya bu uygulamayi klonlayinca telefon kafayi yiyor.hic bir uygulamayi.acmiyo kendi kendine sayfalar aciyo cozumu yok mu?
Maalesef yok bende aynı sorunu yaşıyormuşum klon Android 11 de sorunlu. Ben klon yapmadan kullanıyorum şuan.

Redmi K30 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Coolcool

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
İp7
Konular
1
Merhaba poco f2 pro eu romda görüşme kaydı var mı?

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
Stabil son sürüm 12.2.2 yükledim bazı uygulamalardan atma sorunu yaşıyorum, sorunsuz stabil eu hangi sürüm tavsiyesi olan varmı
Klon uygulama kullanıyorsanız telefon sapıtacakdır. Diğer romları da Kullanan arkadaşlardan bazıları klon uygulamada sıkıntı yaşadıklarını belirtmişlerdir Miui android 11 temelli Bir sorunsal gibi gözüküyor. Miui 12.5 i beklemekte fayda var klon uygulama için. Onun dışında bazı uygulamalardan atma sorunu yaşıyorsanız BİR daha TEMİZ kurulum yapmanızı ÖNERİRİM.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Güncel

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Arkadaşlar 12.2.3 olan roma güncelledim tek farkettiğim şey karanlık modda daha fazla koyu mod seçeneğine girince uygulamalar gözükmüyordu. Bir kaç kez girip çıkınca gözüküyordu o sorunu çözmüşler. Bir diğer farkettiğim şey ise %100 şarj ettim çıkardım bir dakika içinde 99 a düştü önceki sürümde 5 dakika filan sonra düşüyordu.

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
8
12.2.2.2 den 12.2.2.3 otadan güncellersek root ve vowifi için yapılan işlemler sıfırlanır değil mi official güncellemeler gibi? Deneyimleyen oldu mu?

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
12.2.2.2 den 12.2.2.3 otadan güncellersek root ve vowifi için yapılan işlemler sıfırlanır değil mi official güncellemeler gibi? Deneyimleyen oldu mu?
Hocam otadan da indirseniz twrpden kurmanız gerekir. Ben kurdum root kalktı ama magisk yüklüydü içinden tekrar zipi indirip flashladım sorun kalmadı.

Orka27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oray
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
8
Üst Alt