MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
yeni çıkan 12.2.2.0 da değişenler neler, ulaşamadım güncelleme özelliğine. güncelleyip güncellememe konusunda da kararsız kaldım acaba 12.5 i mi beklesem diyorum

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
yeni çıkan 12.2.2.0 da değişenler neler, ulaşamadım güncelleme özelliğine. güncelleyip güncellememe konusunda da kararsız kaldım acaba 12.5 i mi beklesem diyorum
Performans ve Bug fixes güncellemesi. Eğer EU Stabil sürüm kullanıyorsanız OTA ile veri kayıpsız güncelleyebilirsiniz. EU Stabil kullanmıyorsanız 12.5'i beklemekte yarar var.

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Performans ve Bug fixes güncellemesi. Eğer EU Stabil sürüm kullanıyorsanız OTA ile veri kayıpsız güncelleyebilirsiniz. EU Stabil kullanmıyorsanız 12.5'i beklemekte yarar var.
bende kararsız kaldım bekleyeceğim büyük ihtimal hemen gelir mi bilmiyorum ama teşekkürler hocam

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
bende kararsız kaldım bekleyeceğim büyük ihtimal hemen gelir mi bilmiyorum ama teşekkürler hocam
Şuan 12.5, EU ve Çin Betada ama yüklemenizi önermem Yani 1-2 hafta sonra Stabil düşer.

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
Şuan 12.5, EU ve Çin Betada ama yüklemenizi önermem Yani 1-2 hafta sonra Stabil düşer.
anladım hocam yok zaten betaya geçme gibi bi düşüncem yok tamamdır tekrar teşekkür ettim

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Ben yükledim arkadaşlar. Şu anlık ram kullanımı biraz fazla gibi geldi bana 4.5 ve üstünde seyrediyor. Birde karanlık modda uygulamaları karanlık mod dışına çıkarma sıkıntılı çalışıyor 5-6 kez girip çıkıyorum anca görünüyor uygulamalar. Birde e devlet bundada bağlantı hatası veriyor. Bunların dışında başka bir sorun görmedim. Çift uygulamaları bilemiycem kullanmıyorum çünkü.

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
Ben yükledim arkadaşlar. Şu anlık ram kullanımı biraz fazla gibi geldi bana 4.5 ve üstünde seyrediyor. Birde karanlık modda uygulamaları karanlık mod dışına çıkarma sıkıntılı çalışıyor 5-6 kez girip çıkıyorum anca görünüyor uygulamalar. Birde e devlet bundada bağlantı hatası veriyor. Bunların dışında başka bir sorun görmedim. Çift uygulamaları bilemiycem kullanmıyorum çünkü.
*Ram kullanımı 2,1GB gösteriyor bende ve 3 aydır karanlık modda hiç bir sıkıntı yaşamadım. E devlette de sıkıntı yok stabil şekilde kullanıyorum ve çift uygulamaya gelince sıkıntı Android 11 kaynaklı Miui 12.5 de düzeleceği yönünde haberler var.
----En iyisi siz temiz bir kurulum yapın mi flash ile ilk Poco F2 Pro sürümlerinden bir tanesini (önerim Global) Flash layın sonra bu Romu "Kurulum Talimatlarına" uygun şekilde yükleyin.

AKKOYUNLU

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Ozan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
15
:) ön yükleme telefonu aç demek kök dizin de telefonun kendi hafızası :D
hocam sizin son uygulmalar ekranından baktığınız gözüken boş ram, kullanılan değil, 4 gb falan kullanıyor bende de boşta. bunu anlamak için 3-5 uygulama açıp ram kullanımına bakıp o uygulamaları kapattıktan sonra tekrar bakabilirsiniz.

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
Eğer reklam engelleme veya DNS kullanıyorsanız edevlet o yüzden bağlantı hatası verir

Üst Alt