MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
Dün soylediler hocam.ondan sonra bi daha güncelleme verdiler mi
Bugün verildi Haftalık güncellemesi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynen öyle romla ilgili bir problem var
Poco f2 pro cihazıma xiaomi.eu beta android 11 kuruyorum twrp ile sonra magisk te yüklüyorum telefonu açıp kurulumunu yapıyorum sıkıntı yok ( ama tekrar twrp ye dönmek için yeniden başlattığımda poco logosunda kalıyor ?
4-5 saatir bununla uğraşıyorum nasıl düzeltebilirim diye ama olmuyor twrp yinede gidiyor çözüm bulunursa iyi olur yoksa cihaz bootlopta kalıyor ve düzeltmesi için ben baya uğraştım dikkatli olalım.
Haftalık beta testine katıldı iseniz bu tarz olayların olması normal Stabil Yükleyin lütfen!

Frelinnn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lenovo
Cihazım
Tab 2a30
Konular
10
Bende yükledim bootlop a düştüm mi flash ile duzelttim

20.10.15 te sorun var şimdi 20.10.16 yi denicem bakalım

Kutuzov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Bende yükledim bootlop a düştüm mi flash ile duzelttim

20.10.15 te sorun var şimdi 20.10.16 yi denicem bakalım
Aynen 20.10.16 yükleyin twrp den

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
Haftalık Beta Rom yükleyecek olanlar Bootloop olayına düşmemesi için TWRP işlemini bu şekilde yaptığınızdan emin olunuz.!
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

muslee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yazılım
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
6
Bilinçli mı mi yapıyorsun yoksa bilinçsiz mi bilmiyorum ama videoyu sil millete iş çıkarma. Videoda telefonu sıfırlıyor yaptığı başka birşey değil. Buna gerek yok yakında düzelir bu durum. 20.9.24 sürüm de sorun yok zaten 20.10.15 ve 20.10.16 sorunlu onunda çözümü bu değil güncelleme sonrası bir daha twrp ye girilmemesi gerekiyor eğer olurda girilirse bootlopa düşüyor o zaman fastboot ta pc ye bağlayıp komutlarla twrp img olarak yüklemesi gerekiyor.

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
Nedemek bilinçli mi yapıyorsun ne diyorsun kardeşim sen Ne algısı yapıyorsun neden konuya Saldırı yapıyorsun. Bilgi Paylaşılmalıdır!! Biz de biliyoruz bunun eski sürüm için video olduğunu. Fakat sıfırlama şekli Bu olmalı yoksa sorunlara yol açabilir. Yüklemeyin BETA bu kadar basit Adı üstünde BETA!!! Oraya Stabil sürüm Linkini de koydum ki Risk alamayan arkadaşlar için, Betayı yükleyenler Risk almayı sevenlerdir Macera ve geliştirici olanlardır Gerek

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Kardeşim sakin olun bunun sebebi Xiaomi çekirdek kaynak kodlarını değiştirdiği için oluyor bir süre yeni twrp çıkana kadar eski rom devam yada aops arkadaşın dediği gibi 20.10.15-16 kuracaklar twrpye girmeyecek girerse sorun eu romda açıkladı bunu (MEVCUT TWRP'NİZİ ÇALIŞTIRMAYIN! Xiaomi çekirdek kodunu değiştirdi. Bu güncellemeden sonra TWRP'ye önyükleme yaparsanız, telefonunuz kapanır ve artık sisteme önyükleme veya kurtarma imkanı kalmaz! TWRP'yi çalıştırmanın tek yolu onu flaşlamak ve fastboot ile başlatmaktır! Sabit TWRP sürümlerini bekleyin!)

rapboys16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
bora
Cihazım
Poco F2 Pro 8GB
Meslek
Elektronik
Konular
1
Kardeşim sakin olun bunun sebebi Xiaomi çekirdek kaynak kodlarını değiştirdiği için oluyor bir süre yeni twrp çıkana kadar eski rom devam yada aops arkadaşın dediği gibi 20.10.15-16 kuracaklar twrpye girmeyecek girerse sorun eu romda açıkladı bunu (MEVCUT TWRP'NİZİ ÇALIŞTIRMAYIN! Xiaomi çekirdek kodunu değiştirdi. Bu güncellemeden sonra TWRP'ye önyükleme yaparsanız, telefonunuz kapanır ve artık sisteme önyükleme veya kurtarma imkanı kalmaz! TWRP'yi çalıştırmanın tek yolu onu flaşlamak ve fastboot ile başlatmaktır! Sabit TWRP sürümlerini bekleyin!)
Doğru TWRP'ye girmenin tek yolu Fastboot ile flash'layarak girmek Taa ki Yeni sürüm çıkana kadar

Üst Alt