Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Beni çok cezbediyor indirdim ama inanın uygulamarı yüklemek hesaplara tekrar girmek öyle eriniyorum ki
Telefon şu haliyle kullanması epey keyifli hale geldi. Yeni nesil cihazalara Xiaomi'nin verdiği özeliklerden belki daha fazlası var. Dual durum çubuğu var bu versiyonda bu arada. Pil simgesi yanında yüzde de gözüküyor. Stock Rom'da bile olmayan Bunun gibi pek çok bug'ı da düzeltmiş adamlar. Geliştirici desteğini çekmezse bu romun epey takipçisi olacağını düşünüyorum. Bir önceki versiyonda kernel değiştirmesi gerektiğini söylemiştim. Beni duymuş gibi Mystic kernela geçmiş. Tahmin ediyorum pil tüketimi ve performasta da epey fark edecek. Ben memnunum şu haliyle tavsiye ediyorum.

Ozytron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozkan
Cihazım
HM Note 6 Pro
Konular
1
Yeni Sürümde Play Store içinde Ayarlar da Play Protect sertifikası : Cihaz sertifikalı yazıyor mu?

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Merhaba arkadaşlar miui severler için çok güzel bir rom
sormak istediklerinizi konu altına yazabilirsiniz

1,67 Gb 21.4.14

21.4.22

ilk yüklemeden sonra telefonun açılması uzun sürüyor lütfen bir işlem yapmadan sadece bekleyiniz

twrp veya önerilen orangefox recovery ile yükleme yapınız

Temiz kurulum :
- Romu indiriniz
- recovery modda başlatınız.
- Wipe System, Data, Cache, Dalvik, Vendor yapınız
- Romu yükleyiniz
- Yeniden Başlatınız drunk~~

Ekran görüntüleri
hangi cihaz(lar) için hocam bu
biliyorsunuz, yanlış rom yükleme cihazı hard-brick gibi durumlara çok kolay sokabiliyor

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
hangi cihaz(lar) için hocam bu
biliyorsunuz, yanlış rom yükleme cihazı hard-brick gibi durumlara çok kolay sokabiliyor
Merhaba Redmi Note 6 Pro TULİP için geçerli konudaki link
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni Sürümde Play Store içinde Ayarlar da Play Protect sertifikası : Cihaz sertifikalı yazıyor mu?
Cihazı satmak zorunda kaldım yükleme yapan arkadaşlar murodo sorunuza dönüş yapar teşekkür ederim

Telefon şu haliyle kullanması epey keyifli hale geldi. Yeni nesil cihazalara Xiaomi'nin verdiği özeliklerden belki daha fazlası var. Dual durum çubuğu var bu versiyonda bu arada. Pil simgesi yanında yüzde de gözüküyor. Stock Rom'da bile olmayan Bunun gibi pek çok bug'ı da düzeltmiş adamlar. Geliştirici desteğini çekmezse bu romun epey takipçisi olacağını düşünüyorum. Bir önceki versiyonda kernel değiştirmesi gerektiğini söylemiştim. Beni duymuş gibi Mystic kernela geçmiş. Tahmin ediyorum pil tüketimi ve performasta da epey fark edecek. Ben memnunum şu haliyle tavsiye ediyorum.
son versiyonu deniyemeden mecburen satmak zorunda kaldım telefonumu güzel yorumların ve deneyimlerim için teşekkürler
güncel tutmaya çalışacağım her yeni sürümde deneyimlerini paylaşırsan sevinirim teşekkür ederim

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Son sürümde Sertifaka sorunu çözümlenmiştir. Bankacılık uygumalarına sorunsuz giriyor cihaz. ve safetynet onayı da magisk kurulu olsun olmasın alıyor. Bu geliştirici genellikle 3 beta sürümünden sonra kararlı sürürümü sunuyor. Tekrarlamakta fayda var bu ROM redmi note 6 pro için sunulmuştur. Başka bir cihazda ku-ru-la-maz.

Merhaba Redmi Note 6 Pro TULİP için geçerli konudaki link

Cihazı satmak zorunda kaldım yükleme yapan arkadaşlar murodo sorunuza dönüş yapar teşekkür ederim

son versiyonu deniyemeden mecburen satmak zorunda kaldım telefonumu güzel yorumların ve deneyimlerim için teşekkürler
güncel tutmaya çalışacağım her yeni sürümde deneyimlerini paylaşırsan sevinirim teşekkür ederim
elbetteki deneyimlerimi hatta uzun deneyimimi sonra detaylı olarak paylaşacağım. Rica ederim. ROMun takipcisiyim şu anda. Çıkarsa sonraki versiyonlar hakkında bilgi ve tcrübelerimi de ayrıca paylaşırım. Geliştiricinin desteiği olan ROMlar zaten özel ilgi alanımda. Bu ROM da şu anda fena gitmiyor. Bir iki düzeltme ve sistem iyileştirmesi daha yaparsa mevcut ROMlar içinde oldukça iddailı hale geleceğine inanıyorum.

kerimclskn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Not 6 Pro
Konular
3
Son sürümde Sertifaka sorunu çözümlenmiştir. Bankacılık uygumalarına sorunsuz giriyor cihaz. ve safetynet onayı da magisk kurulu olsun olmasın alıyor. Bu geliştirici genellikle 3 beta sürümünden sonra kararlı sürürümü sunuyor. Tekrarlamakta fayda var bu ROM redmi note 6 pro için sunulmuştur. Başka bir cihazda ku-ru-la-maz.

elbetteki deneyimlerimi hatta uzun deneyimimi sonra detaylı olarak paylaşacağım. Rica ederim. ROMun takipcisiyim şu anda. Çıkarsa sonraki versiyonlar hakkında bilgi ve tcrübelerimi de ayrıca paylaşırım. Geliştiricinin desteiği olan ROMlar zaten özel ilgi alanımda. Bu ROM da şu anda fena gitmiyor. Bir iki düzeltme ve sistem iyileştirmesi daha yaparsa mevcut ROMlar içinde oldukça iddailı hale geleceğine inanıyorum.
Son sürümde GPS çalışmıyor demişler doğru mu?

zeki gönül

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
15
bi onceki sürümün üzerine kurdum ana menüye gelmiyo durduruldu hatasi veriyo sizde nasil

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
bi onceki sürümün üzerine kurdum ana menüye gelmiyo durduruldu hatasi veriyo sizde nasil
Temiz kurulum yapmanız tavsiye olunur. Ben de GPSde bir sorun yok bu arada... Belirgin bir sorunla da henüz karşılaşmadım. Unutmayın ki bu bir beta ROM ve hala geliştirilmeye devam ediyor. Önceki versiyonun üzerine kurmak sistemde karasızlıklara neden olabilir.

nuke66

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
İndirilmiyor, maalesef bu dosyayı şu an görüntüleyemez veya indiremezsiniz hatası veriyor, başka link var mı?

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
İndirilmiyor, maalesef bu dosyayı şu an görüntüleyemez veya indiremezsiniz hatası veriyor, başka link var mı?

Lütfen kurduktan sonra izlenimlerinizi paylaşın....

Üst Alt