Yardım Robot süpürge

Pelin.deger

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Pelin
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Xiaomi mi robot vacuum mop p modelinde harita çıkarma özelliği olmasına rağmen (cihaz 4 gündür elimde) geldiği günden beri asla evin haritasını kaydetmiyor. Bir ara yanlışlıkla bir odanınkini kaydediyor gibi oldu ama o da hemen geri gitti. Önerilerden singapur ve ingiltereyi denedik fakat hiçbir şey değişmedi. Çin yapınca da wifi yi görmüyor. Nasıl düzeltebilirim bu durumu?

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Oyla:

tarcin96

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melike
Cihazım
Mijia Vacuum
Konular
0
Merhaba; cihazınızın modelini söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım.
merhaba, Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro robotumun birden bire internet bağlantısı kesildi. Tekrar bağlanmaya çalışıyorum telefonun wifi ayarlarından robot bulunmuyor. Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhaba, Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro robotumun birden bire internet bağlantısı kesildi. Tekrar bağlanmaya çalışıyorum telefonun wifi ayarlarından robot bulunmuyor. Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

Oyla:

Oya Bursa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oya
Cihazım
Vacuum mop pro
Konular
0
Çözüm bulabildiniz mi acaba Bende de dünden beri aynı hatayı veriyor düz bir zemine koyun diyor. Değişik hiç bir şey olmadı su vs gibi

Oyla:

Nghn55

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nagehan
Cihazım
Xiaomi mop pro
Konular
0
6 aydır sorunsuz mop pro modelini kullanıyordum. Bugun baktım wifi bağlı değil ve wifi görmüyor. Hiç bir sesi çıkmıyor. Hiç bir tuşu çalışmıyor. Ne yapmalıyım bilemiyorum

Oyla:
Üst Alt