Yardım Robot süpürge

Pelin.deger

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Pelin
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Xiaomi mi robot vacuum mop p modelinde harita çıkarma özelliği olmasına rağmen (cihaz 4 gündür elimde) geldiği günden beri asla evin haritasını kaydetmiyor. Bir ara yanlışlıkla bir odanınkini kaydediyor gibi oldu ama o da hemen geri gitti. Önerilerden singapur ve ingiltereyi denedik fakat hiçbir şey değişmedi. Çin yapınca da wifi yi görmüyor. Nasıl düzeltebilirim bu durumu?

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Merhabalar yaklaşık 1 yıldır vacuum mop pro modelini kullanıyorum. Bugün itibari ile cihaz hiç tepki vermiyor mi home uygulamasına girdiğimde cihaz uyku modunda görünüyor. Cihazı bul dediğim zaman burdayım uyarısı veriyor ancak ne çalışıyor ne de standa gidiyor. Üzerinde hiç bir ışık yanmıyor. Şarj standına bağlı olduğu halde şarj da olmuyor. Çözüm önerisi olan var mı? Resim ekliyorum şarj durumu %79 da görünüyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Fabrika ayarlarına dondurdunuz mu cihazın üzerinden? Yada resetleme tuşuna bastiniz mi varsa?

Oyla:

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Fabrika ayarlarına dondurdunuz mu cihazın üzerinden? Yada resetleme tuşuna bastiniz mi varsa?
Tabiki denedim. Üzerinde hiç bir ışık yanmıyor. Tuşa bastığımda ya da basılı tuttuğumda da hiç bir tepki vermiyor ne yazık ki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tabiki denedim. Üzerinde hiç bir ışık yanmıyor. Tuşa bastığımda ya da basılı tuttuğumda da hiç bir tepki vermiyor ne yazık ki

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yani Hard reset yapıyor olması gerekiyor eğer ki yapmıyorsa bayağı donanımsal bir problem vardir teknik destek almanız gerekebilir.

Oyla:

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Yani Hard reset yapıyor olması gerekiyor eğer ki yapmıyorsa bayağı donanımsal bir problem vardir teknik destek almanız gerekebilir.
Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim. Sorunu hallettim. İspanya telegram grubundan bir arkadaş batarya bağlantısını söküp takmayı önerdi ve sorun çözüldü yazılımsal olarak cihaz buga girdi demek ki 😁

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim. Sorunu hallettim. İspanya telegram grubundan bir arkadaş batarya bağlantısını söküp takmayı önerdi ve sorun çözüldü yazılımsal olarak cihaz buga girdi demek ki 😁
Gözünüz aydın bizim içinde bi çözüm önerisi olarak kalır :)

Oyla:
Üst Alt