Sohbet Roaccutane zoratenin ve aknetrent

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Roaccutane zoratenin ve aknetrent ilaclarindan herhangi birini kullanan arkadaşlar tecrubelerinize ihtiyacim var

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
Merhabalar, hocam eczacıyım, lisede iken ben de kullandım, biraz mecbur kalmış idim. Avrupa'da kaldırıldı sayılır, karaciğer ve böbreği çok yoruyor, zaten kullanmaya başlayınca ilaç firması ilaç yan etkileri için size bir form imzalattırıyor ve böyle bütün yükten kalkıyor. Çok çok zor durumda kalmadıkça ben şahsen önermiyorum ve kullandırtmam da yakınıma, ancak bazen yapacak başka çare kalmıyor yaş genç ise kişiye kullanması sağlanıyor. Yan etkisi çok, dudak ta ve burunda aşırı dercede kuruma yanında her zaman dudak nemlendirici olmalı, burun da kanlı kuru mukus görebilirsin, saç derisinde en güçlü şeyde kanama ve hassasiyet oluşur ve yan etki görülme sıklığı ve şiddeti kişibünya ve karaciğer enzimlerinr göre değişir ayrıca ilaç 6 ay kullanılıyor. Her ay kan tahlili verip yazdırıyorsunuz :)
Umarım yardımcı oldum biraz .

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhabalar, hocam eczacıyım, lisede iken ben de kullandım, biraz mecbur kalmış idim. Avrupa'da kaldırıldı sayılır, karaciğer ve böbreği çok yoruyor, zaten kullanmaya başlayınca ilaç firması ilaç yan etkileri için size bir form imzalattırıyor ve böyle bütün yükten kalkıyor. Çok çok zor durumda kalmadıkça ben şahsen önermiyorum ve kullandırtmam da yakınıma, ancak bazen yapacak başka çare kalmıyor yaş genç ise kişiye kullanması sağlanıyor. Yan etkisi çok, dudak ta ve burunda aşırı dercede kuruma yanında her zaman dudak nemlendirici olmalı, burun da kanlı kuru mukus görebilirsin, saç derisinde en güçlü şeyde kanama ve hassasiyet oluşur ve yan etki görülme sıklığı ve şiddeti kişibünya ve karaciğer enzimlerinr göre değişir ayrıca ilaç 6 ay kullanılıyor. Her ay kan tahlili verip yazdırıyorsunuz :)
Umarım yardımcı oldum biraz .
5.5 ayimdayim. Bilgi icin teşekkür ederim. 60 mg dozda halen ufak tefek aknelerin cikmasi normal midir diye bilgi alacaktim aslında

Azad21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Azad
Cihazım
Mi8lite
Meslek
Eczacı
Konular
12
Normal Hocam, yağlı tüketmeyin, yüzünüzü bol bol yıkayın ve iyi ve yüzünüze uygun nemlendirici ile nemlendirin

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
burun kuruması için en etkili(tecrübeye göre)
vazelin hocam
mutlaka nemli tutun aksi halde çok çabuk kanıyor

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt