Yardım Rn7 vowifi nasıl acacagim

sunyy2003

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
redmi note6 pro
Konular
14
Bu cihazda vowifi yi calistirabilen varmı gördüğüm her şeyi denedim ama tt de acilmadi bir türlü

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
tt uygulamasında internet ayarları kısmında volte ve vowifi açık mı?

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
bende tt var 1 ayda zor açtım, herşeyi denemek lazım, Xiaomi volte, vowifi açma kodunu (kaç defa denedim) telekom uygulaması ile sürekli açmayı denedim, 5555 e sms attım çok kere müşteri hizmetlerini aradım, farklı telefonla denedim, en sonunda vazgeçtim. aradan 3 4 hafta geçti tt uygulamasında volte açmayı denedim bir sms geldi volte aktif edildi diye öyle açıldı, neden daha önce açılmadı bilmiyorum.

sunyy2003

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
redmi note6 pro
Konular
14
te, vowifi açma kodunu (kaç defa denedim) telekom uygulaması ile sürekli açmayı denedim, 5555 e sms attım çok kere müşteri hizmetlerini aradım, farklı telefonla denedim, en sonunda vazgeçtim. aradan 3 4 hafta geçti tt uygulamasında volte açmayı denedim bir
volte var vowifi yok bununla uğraşırkenn telefon bootloop a düştü şimdide onunla uğraşıyorum

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
kolay gelsin kardeş

Hide

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hide
Cihazım
F2 Pro
Konular
2
Selamlar ben de günlerdir bunu araştırıyordum ancak redmi note 7 için sadece Vodafone vowifi destekliyor, tek onda çalışıyor. TT ve Turkcell de çalışmıyor. Ta ki ben olaya el atana kadar :)
Günlerdir uğraşıyorum sonunda çözdüm. Poco F2 Pro tecrübeleri diyelim.

Öncelikle klasik xioami vowifi volte kodunu yazarak vowifiyi açıyoruz. Daha sonra sim kartını vowifi destekleyen telefona takıp TT mobile uygulamasından vowifiyi açıyoruz. Sonra note 7 ye geri takıyoruz. ( vowifi destek konusunda Samsung telefonlar çok iyi onlarda dene)

Daha sonra linkini attığım videodaki işlemi yap.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ben videodakinden greeceden farklı olarak Polonyayı seçtim. Videoyu izleyince anlarsın Polonya greece ne olduğunu.

Not: Tüm xiaomi telefonlarda deneyebilirsiniz. Yıllar sonra illaki farklı telefonla gelecekler olacaktır. Bende çok aradım bu forumda bunları.

Ekran görüntüsünü de ekledim.

Revos 9.12.24 kullanıyorum pil için falan bulduğum en iyi miui rom tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Forumda benden başka TT de vowifi çalıştıran kimseyi bulamadım herkes çalışmıyor boşa uğraşma demişler ama çalıştı arkadaşlar. Turkcellde de çalışır sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Kolay gelsin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-09-23-23-37-58-788_lockscreen.jpg
    Screenshot_2023-09-23-23-37-58-788_lockscreen.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 8
Üst Alt