Yardım RN5 Plus Mi hesabı durduruldu hatası

Muhocan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhittin
Cihazım
Xıomi plus 5
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MUIU 10.0.22.0.0 kararlı
Telefon Modeli
Plus 5
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar benim cihaz plus 5 . Dokunmatiği donuyor 5 dakikada bir, kapatıp açınca geliyor.telefoncu format ile düzelir diyor. Aylar önce buna format atmıştım ve mi hesabı istedi. Şifreyi bilmediğimden telefoncuya verdim yaptı verdi. Ondan beridir bu cihaza mi hesabımı giremiyorum resimdeki gibi bir hata veriyor ve hesaba girmiyor bir de bu hatayı telefonu her acışımda da veriyor bir kez iptal diyorum bir daha gelmiyor. Bir yandan da korkuyorum sıfırlasam kitlenir diye ne yapmalıyım ?boyle kullanmakta istemiyorum cok sinir ediyor donması. Sizce riske girip format atıyım mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-08-13-20-04-46-966_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-08-13-20-04-46-966_com.android.settings.png
    129,3 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2019-08-13-20-04-42-315_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-08-13-20-04-42-315_com.android.settings.png
    118,3 KB · Görüntüleme: 32

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
6
Sanıyorum telefoncu mi hesap uygulamasını bypass etmiş. Başlığı bununla ilgili düzenlerseniz tecrübeli isimlerden daha çabuk yardım alabilirsiniz.

Oyla:

Muhocan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhittin
Cihazım
Xıomi plus 5
Konular
4
Sanıyorum telefoncu mi hesap uygulamasını bypass etmiş. Başlığı bununla ilgili düzenlerseniz tecrübeli isimlerden daha çabuk yardım alabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam nasıl yani bypass etmişse ben sıfırlayabilmiyim. Bir de başlığa ne yazayım ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam nasıl yani bypass etmişse ben sıfırlayabilmiyim. Bir de başlığa ne yazayım ?

Oyla:

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
Arkadaşlar benim cihaz plus 5 . Dokunmatiği donuyor 5 dakikada bir, kapatıp açınca geliyor.telefoncu format ile düzelir diyor. Aylar önce buna format atmıştım ve mi hesabı istedi. Şifreyi bilmediğimden telefoncuya verdim yaptı verdi. Ondan beridir bu cihaza mi hesabımı giremiyorum resimdeki gibi bir hata veriyor ve hesaba girmiyor bir de bu hatayı telefonu her acışımda da veriyor bir kez iptal diyorum bir daha gelmiyor. Bir yandan da korkuyorum sıfırlasam kitlenir diye ne yapmalıyım ?boyle kullanmakta istemiyorum cok sinir ediyor donması. Sizce riske girip format atıyım mi?

Hocam şifre sıfırlamayı denediniz mi?

Rehber - Xiaomi Miui Hesabı Şifresini Unutursanız Ne Yapacaksınız ?

Şifre sıfırlarsanız gerisi kolay olur. Ya da yeni bir Mi hesabı açın.

Oyla:

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Mi flash uygulaması ile son sürüm yazılım flaşlaması yapın düzelebilir.

Forumda cihaz modelinizin kategorisine girin gerekli dökümanlara ulaşabilirsiniz dikkatlice okuyarak yapabilirsiniz.Cihaz üzerinden format bir işe yaramaz boşuna denemeyin.

Oyla:

Muhocan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhittin
Cihazım
Xıomi plus 5
Konular
4
Oyla:

Singe

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
17
testpoint ile çözmenizi öneririm (telefonun arkasını açmanız gerekebilir ya da deepflash kablosu almanız gerekebilir).

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cihazınızı sıfırlamanız veya yeniden rom yüklemeniz halinde yeniden eski mi hesabı şifrenizi girmenizi isteyecektir. Kesin çözüm için service.global@xiaomi.com adresine ingilizce olarak yazıp hesabınızın sıfırlanmasını isteyebilir veya ücretli destek için Zenex ile iletişime geçebilirsiniz.

Oyla:

Dhmi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi cc9 pro
Konular
2
slm kardesim
sana bi sorum olacaktı

Oyla:
Üst Alt