Yardım RN 13 PRO bypass

flankes21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Omer
Cihazım
Note 8 pro
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.10.0.CNMİXN
Telefon Modeli
Redmi 13 Pro 5G
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar bypass konusunda ilerleme kaydettim ama yüklediğim çin romundan kaynaklı herhalde şu hatayı alıyorum. Daha önce bununla ilgili bir konu açılmış ama çözüm gözükmüyor acil bakında tüm modelleri bypass edelim 😃
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başarılı bypass etmek için çin Xiaomi hesabı ya da global roma ihtiyacım varmış ay şansımı

Ekli dosyalar

• IMG_6065.jpeg
    IMG_6065.jpeg
    25,4 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
160

Yaklaşık 3-4 gündür bu sorunu çözmeye çalışıyorum tek çözüm yolum Çin xiaomi hesabı.Ben açtım vpn ile ama sadece sms onay lazım +86 çin numarası bulamıyorum sadece

Oyla:

flankes21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Omer
Cihazım
Note 8 pro
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yaklaşık 3-4 gündür bu sorunu çözmeye çalışıyorum tek çözüm yolum Çin xiaomi hesabı.Ben açtım vpn ile ama sadece sms onay lazım +86 çin numarası bulamıyorum sadece
Topluluktan izin almadan Buraya kadar gelmişken bırakmam elbet bunada çözüm bulacağım

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
160
Topluluktan izin almadan Buraya kadar gelmişken bırakmam elbet bunada çözüm bulacağım
topluluktan izin almadan bypass ile bende yaptım ama sonuç hüsran .Mi hesabı açarsan +86 onaylı iş görür

Oyla:

Kegrine

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrı
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
2
topluluktan izin almadan bypass ile bende yaptım ama sonuç hüsran .Mi hesabı açarsan +86 onaylı iş görür
Telefon numarası haricinde telefonun bölgesini neresi olarak seçtiniz hocam? Bendeki rom global ama cihaz Çin. Ayarlarda da bölge olarak Çini bulamadım.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
160
Telefon numarası haricinde telefonun bölgesini neresi olarak seçtiniz hocam? Bendeki rom global ama cihaz Çin. Ayarlarda da bölge olarak Çini bulamadım.
Mi hesabı bölgesi kurulurken ayarlanabiliyor .Normal yeni hesap kurunca çin bölgesine alınca xiaomi sms onay olmadan hesabı kurmuyor şansına dün bir ülkeye bağlandım edge üzerinden kurdum ve hesap açıldı ama kurtarma sms onay istiyor bu akşam tekrar denemeye devam numara onaylandıktan sonra sıfırdan başvuru yapıcam biticek umarım bu çile.Rom global veya çin olması etkilediğini düşünmüyorum hesap bölgesi önemli sonradan da değiştirilemiyor mecbur yeni hesap kurulacak

Oyla:

Kegrine

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağrı
Cihazım
Poco x3 Pro
Konular
2
Mi hesabı bölgesi kurulurken ayarlanabiliyor .Normal yeni hesap kurunca çin bölgesine alınca xiaomi sms onay olmadan hesabı kurmuyor şansına dün bir ülkeye bağlandım edge üzerinden kurdum ve hesap açıldı ama kurtarma sms onay istiyor bu akşam tekrar denemeye devam numara onaylandıktan sonra sıfırdan başvuru yapıcam biticek umarım bu çile.Rom global veya çin olması etkilediğini düşünmüyorum hesap bölgesi önemli sonradan da değiştirilemiyor mecbur yeni hesap kurulacak
Yani hesap Çin olsa yeter telefon ayarlarından bölgeyi Çin yapmama gerek yok o zaman. Eyvallah hocam, yüksek ihtimalle VPNle bağlanıp hesap açıp telefon numarasına da tek smslik bir Çin numarası satın alıp yapacağız bu işi.

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
160
Yani hesap Çin olsa yeter telefon ayarlarından bölgeyi Çin yapmama gerek yok o zaman. Eyvallah hocam, yüksek ihtimalle VPNle bağlanıp hesap açıp telefon numarasına da tek smslik bir Çin numarası satın alıp yapacağız bu işi.
Çin sms onay bulursan bana da haber et 5sim de bile yok :) Olsa da sms gelmiyor

Oyla:

alibeyo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 12
Konular
12
Numara kirala sms onay siteleri var

Oyla:

flankes21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Omer
Cihazım
Note 8 pro
Konular
8
Mi unclock a girerkende sms istiyor ona dikkat et
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Az önce araştırdım çin bölgesinden Xiaomi servisi için alınabilecek herhangi bir numara yok WhatsApp. Facebook var ama Xiaomi yok

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt