Soru RMN8 Pro uzun kullanici yorumu lutfen

Pattiszs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
A
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 12.0.2
Telefon Modeli
Redmi Note 8 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaslar ben RMN8 Pro aldim, soyledigim herkes yok 1 yila bozulur yavaslar yok 2 yila telefon kalmaz ortada diyor. Su telefonu 7 aydan fazla kullanan arkadaslar cihazdaki hiz/antutu degisimini yazabilir mi? Ya da karsilastiklari sorunlari.

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Bluetooth lu bir cihaz bağlarsanız wifi hızı düşüyor bunu da 5ghz modemler ile çözülebilir bir sorun onun dışında telefonu Kasım Aralık civarı aldım daha bir sorun yaşamadım Allah a şükür MTK işlemciler öncelerde evet sıkıntı çıkartmış diye söyleniyor ben kullanmadım yorumlar böyle bu yüzden bir çok kişi on uargili yaklaştığında dolayı bu sonucu veriyor ha belki de doğru çıkar birşey diyemem ama ben hız yavaşlaması ile karşılaşmadım 1 yıl da olmadı belki yavaşlar belki yavaslamaz şuan için kimse bilemez sanırım Kendi yorumum bu şekilde benim.

Oyla:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
bu hangi model oluyor rmn

Karadelikten ses dalgaları kullanılarak gönderildi.

Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
bu hangi model oluyor rmn

Red Mi Note 8 Pro şeklinde yazılıyor sanmış konu sahibi hocam.
Ayrıca ben de yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Pil performansında veya genel performansta hiç bir düşüş sorunu yaşamadım. Hala daha günü rahatlıkla çıkarıyor. 8-9 saat ekran süresi alıyorum. Pubg mobile HD ayarlarda 60 FPS oynayabiliyorum. Ben de daha önceki mediatek işlemcilerden mağdur olanlardanım. Bir daha asla mediatek işlemcili cihaz almam demiştim ama büyük konuşmuşum. Bu telefonu deneyip görmek için aldım anladım ki bu sefer mediatek düzeltmiş kendini. Şu an her ne kadar fiyatı yükselmiş olsa da 2000 ₺ bandında alınabilecek f/p cihazlardan bence.
Benim gözümde tek sıkıntısı rom, root işleri. Bu cihazı alıyorsanız ya hiç bulaşmayacaksınız ya da diğer cihazlara göre daha dikkatli yapacaksınız.

Oyla:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
Ayrıca ben de yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Pil performansında veya genel performansta hiç bir düşüş sorunu yaşamadım. Hala daha günü rahatlıkla çıkarıyor. 8-9 saat ekran süresi alıyorum. Pubg mobile HD ayarlarda 60 FPS oynayabiliyorum. Ben de daha önceki mediatek işlemcilerden mağdur olanlardanım. Bir daha asla mediatek işlemcili cihaz almam demiştim ama büyük konuşmuşum. Bu telefonu deneyip görmek için aldım anladım ki bu sefer mediatek düzeltmiş kendini. Şu an her ne kadar fiyatı yükselmiş olsa da 2000 ₺ bandında alınabilecek f/p cihazlardan bence.
Benim gözümde tek sıkıntısı rom, root işleri. Bu cihazı alıyorsanız ya hiç bulaşmayacaksınız ya da diğer cihazlara göre daha dikkatli yapacaksınız.
şimdi anladım hocam sagolun. Rn8 pro tekrar sagolun. Rmn8 pro yu görünce xiaomi yeni model mi çıkardı diye düşünmüştüm bende megersem bizim RN8 Pro ymuş

Oyla:

merttrkmennn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Not8pro
Konular
5
Bence bu soylediklerin çokta doğru değil ısınma sorununu da soyleseydin keşke pubgde HD oynamadığm halde aşırı ısınıyor FPS 60 olsa bile CPU 55 70 arası yanıyor şarjı baya yiyor.. 6 aydır kullanıyorum

Oyla:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Bence bu soylediklerin çokta doğru değil ısınma sorununu da soyleseydin keşke pubgde HD oynamadığm halde aşırı ısınıyor FPS 60 olsa bile CPU 55 70 arası yanıyor şarjı baya yiyor.. 6 aydır kullanıyorum
Hayatımda hiç bir zaman marka fanboyu olmadım. Bu yüzden de sorun yaşasam dahi markayı övecek değilim. Ben burda telefona iyi dedim diye cebime para girmiyor :)
Dediklerimin "çokta doğru" olmadığını nereden çıkardınız? Isınmıyor dememişim ki... Yaz günü 35 derece sıcakta hangi telefon ısınmaz? Önemli olan ısınsa bile gereken performansı göstermesi. Hocam ben HD ayarlarda ısınsa dahi 59-60 fpsle oynuyorum. İsteyen inanııır isteyen inanmaz.

Oyla:
Üst Alt