Yardım Ritzy teknik servis ve mi6

mekatronot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asdfgds
Cihazım
MI6
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.3
Telefon Modeli
MI 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba, mi6 telefonu ghost screen sorunundan ve bataryanın artık eskimesinden dolayı teknik servise göndermeyi düşünüyorum ancak ritzy teknik servis nasıldır? bu problemleri garanti kapsamında hallederler mi? internette haklarında çok fazla şikayet var sizin deneyiminiz var mı? teşekkürler

viserion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Viserion
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
0
Bataryadan dolayı ben de göndermeyi düşünüyorum ama emin olamadığım için beklemedeyim hala. Umarım bir sorun çıkmaz.

Oyla:

erener

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mi9T
Meslek
Biyomedikal Tek.
Konular
13
KVK garantili mi6 cihazımda batarya ile alakalı telefon garantide olmasına rağmen hiç hoş olmayan bir deneyim yaşadım ve tüketici hakem heyeti kararı ile iade ettim. Garanti belgesinde mal bütünü ile garanti altında yazmasına rağmen kullanıcı hatasına yorumluyorlar durumu.

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Garantinin bitimine yaklastiysaniz bir an evvel gonderin en fazla garanti disi birakirlar yaptirmazsiniz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Arkadaşlar merhaba, mi6 telefonu ghost screen sorunundan ve bataryanın artık eskimesinden dolayı teknik servise göndermeyi düşünüyorum ancak ritzy teknik servis nasıldır? bu problemleri garanti kapsamında hallederler mi? internette haklarında çok fazla şikayet var sizin deneyiminiz var mı? teşekkürler
Ritzy garantili mi8 lite telefonuma hiç rityzden işlem başlatmadım bunun için yorum yapamayacağım. Ancak garantiniz varsa ritzy nin tutumu ne olursa olsun şikayetleriniz hakkında işlem başlatma hakkına sahipsiziniz. Hele ki ghost screen için. Bataryayı bilmem ama ekran sorununuzu garanti kapsamında baktırınız bence.

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Belki bir fikir verebilir...

Oyla:
Üst Alt