Yardım Ritzy Garantili Mi8 Global Sürüm Değildir Uyarısı

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
Arkadaşlar iki ay önce hepsiburadadan 128 gb ithalatçı garantili mi8 aldım. Geldiği günden beri de unlock yazıyor sonradan anladım bl kilidi açık gelmiş. İlk günden beri de kamerası fena halde kötü kumlu gölgeli . az önce adresinden imei bilgilerini girdim ve karşıma şu mesaj çıktı ;
"Xiaomi'yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz!
Ancak, satın aldığınız cihaz resmi bir global sürüm değildir ve kullanıcı deneyimi bundan etkilenebilir. Bir dahaki sefere, resmen yetkili resmi kanallar aracılığıyla cihazın resmi global sürümünü satın alınız."

ilgili mesajı görünce dedim ki kamera bundan dolayı dandirik çekiyor , iki üç güncelleme yaptım hala aynı. Bu durumda sizce ritzy e servise mi göndermeliyim , hepsiburadaya şikayet mi açmalıyım ya da kamera düzelmesi için ne yapmalıyım güncelleme dışında falan . yani kazıklanmayalım abi 4 bin para saydım bi de hediye aldım eşime ama kamera leş gibi diye başka telefon almam şart oldu şimdi bunu ne yapcam bilemedim.

enVoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cüneyt
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Migrosta odemeyi yaptiktan sonra yaninizda elektronik bolumunden birini alip kutuyu yaninda acin. Ekran , kamera, parmak izi, bl kilidi vs kontrol edip alin. Hata varsa direk degistirin
Bl kilidi konusunda migrosun direk değişim yapacağını sanmıyorum.
Test kısmından diğerlerine bakarım.
Dün müdür yardımcısı ile konuştum o da a2 kullanıyormuş, beraber bakarız hata çıkarsa servise yollarım dedi direk :D herkes ayrı bir telden çalıyor. Daha önce dediğim gibi kafamın rahat olduğu tekşey bana 2.6k ya gelecek olması. İade olursa cebe 400 TL extradan girecek ,)

Oyla:

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
Bl kilidi konusunda migrosun direk değişim yapacağını sanmıyorum.
Test kısmından diğerlerine bakarım.
Dün müdür yardımcısı ile konuştum o da a2 kullanıyormuş, beraber bakarız hata çıkarsa servise yollarım dedi direk :D herkes ayrı bir telden çalıyor. Daha önce dediğim gibi kafamın rahat olduğu tekşey bana 2.6k ya gelecek olması. İade olursa cebe 400 TL extradan girecek ,)
Servise mi yollar degisim yapmak zorundami o kisma iyi hakim olmak lazim. Bilen birisine sormak lazim bunun proseduru ne diye?

Son düzenleme:
Oyla:

yeaxt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Meslek
Geliştirici
Konular
12
Şikayetçi Ol gitsin hiç uğraşma.

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Az önce ankamall migrostaki Mi8 i sordum. Tek siyah renk kalmış ve hepsi de Ritzy garantili.

Oyla:

Realahmet

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi8
Konular
6
hepsiburada'dan 2 gün önce mi 8 aldım
işte olduğum için daha telefonu göremedim :)Evdekilerden iml olan yerin resmini atmalarını istedim

Telefonda International Global Rom yazıyor doğru olan da bu sanırım??

Romdan ziyade su adresi kontrol edin

Muhtemelen yetkisiz satici cikacaktir. Ama dert etmeyin simdilik bir sorun teskil etmiyor

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Vatan bilgisayarda asus zenfone 5z ye de baktım. Aşık oldum. Mi 8den çok daha göz alıcı bir telefon. Mi 8 onun yanında sönük kaldı. Gönlüm Z5 diyor. Bakalım mantığım ne diyecek.

Oyla:

Utkumutluu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11
Romdan ziyade su adresi kontrol edin

Muhtemelen yetkisiz satici cikacaktir. Ama dert etmeyin simdilik bir sorun teskil etmiyor
imei girdiğimde official international version olduğu yazıyor. Yani global versiyondur değil mi bu?

Oyla:
Üst Alt