Uygulama ReVanced No Root! + Music + MIUI13 + AutoCar | v18.01.38

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Gayet güzel, ben beğendim. Mod liteX sürümünü kullanıyorum. Hoşuma gitti, bir de "yeni yorumlar" kısmı var, orjinal YTde var mı bilmiyorum ama çok iyi bu durum. Teşekkürler 🙏🙏

hsdmromr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
video izlerken ekranı kapattığımda kısa bi süre sonra kendiliğinden açılıyor bu sorunu başka yaşayan varmı acaba revancedenmi kaynaklanıyo

jetimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
teymullah
Cihazım
redmi not 10s
Konular
0
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ReVanced Non-Root!+ ModLiteX
v17.27.35

Vanced'in çöküşünden bu yana, aynı işlevselliği sunan YouTube'a alternatif olmadı. Evet, oldukça mükemmel olan newpipe ve skytube gibia çık kaynaklı uygulamalar var, ancak bunlar orijinal YouTube arayüzünü tercih eden kullanıcılar arasında özellikle popüler değil.
Google'dan bir dur ve vazgeç bildirimi aldıktan sonra, YouTube Vanced'in yaratıcıları, uygulamanın kapatılacağını belirtti. Ayrıca, uygulamayı Google tarafından oluşturmayı ve dağıtmayı durdurmakzorunda kaldılar. Sonuç olarak, vanced mirasına devam etmek içinReVanced adlı yeni bir girişim kuruldu.

ReVanced Nedir?
ReVanced , YouTube gibi uygulamalar için modüler bir yamalı. Bu proje Vanced'in sona ermesinden doğdu ve hedefimiz Vanced'in bıraktığı mirası devam ettirmek.
Değişim günlüğü:

• Temel YouTube v17.27.35'e güncellendi
  • Yeni güncellenmiş optimizasyonlar ve düzeltmeler

ModLiteX Değişiklik günlüğü:
  • Yamalar eklendi: eski kalite düzen, tam ekran panelleri devre dışı bırak ve kısa devre düğmesini devre dışı bırak.
  • Yeni revize edilmiş optimizasyonlar ve düzeltmeler
  • Hitalo Tarafından En Son Derlenen APK'ya dayalıdır (Revanced'in Github'unun En Son Düzeltmelerini İçerir)
  • Uygulama Adı Youtube'a Geri Yüklendi
  • Hata Ayıklama Bilgisi ve ilgili .sources Etiketleri Kaldırıldı
  • Hızlı Yükleme için Optimize Edilmiş Grafikler ve Temizlenmiş Kaynaklar
  • Java Sınıflarından Kaldırılan/İptal Edilen Maksimum Reklam Bağlantısı
  • Google Play Store Yükleme Paketi Kontrolü Devre Dışı Bırakıldı
  • Google Play Hizmetleri Kontrol Doğrulaması Devre Dışı
  • Maksimum Analiz/Crashlytics ve Diğer İzleyiciler Kaldırıldı
  • Mod Lite 70 MB (Org Boyutu 164 MB)
  • İstenmeyen İzinler/Etkinlikler/Hizmetler/Sağlayıcılar Devre Dışı Bırakıldı
  • Bölünmüş dosya ve Kaynaklardan Kaldırılan Diğer Çöp Kutusu
  • Dokunulmamış Sıkıştırma Bayrakları (Ultra Süper Sıkıştırma Uygulanmaz)
  • Hiçbir Üçüncü Taraf Yama/Kanca/Bileşen Uygulanmadı
  • Ekran Dpi- Evrensel (m - xxxhdpi, Tümü)
  • CPU Arch-Arm64
Notlar:
- Bu, kök olmayan varyantı kullanır. Bunu, GBF aracılığıyla ve gözden geçirmeli cli ile derleyip yüklemek için gereken kök varyantı kullanmak için ilgili belgelere bakın.
- microG gereklidir, ortadan kalkmış microG da kullanılabilir.
- Hem root hem de unroot için resmi yönetici yakında geliyor
- Paket adı: "app.revanced.android.youtube" olarak yüklenmekte

Ne bu? 1.20 gigabyte lik YouTube uygulaması mı olur...

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Böyle uygulamaların bazılarında yaşadığım kötü bir problem var o da orjinal YouTube uygulaması yerine geçmiyor ise ( Vodafone ) video pass paketi aldığınızda kendi kotanızdan gitme gibi bir sorun oluyor vanced da böyle bir sorun yoktu 480p de kotadan düşmeden video izleyebiliyordum şimdi revanced eski magisk modülünü kullanıyorum sağolsun onda böyle bir sorun yok ama yeni sürümlerinde kotadan internet gitmesine sebep oluyor . Yada revanced ın yama yapan uygulamasından yama yapılmış YouTube da sorun olmuyor ama o da istikrarlı çalışmıyor maalesef.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Ne bu? 1.20 gigabyte lik YouTube uygulaması mı olur...
Linke tıkladıktan sonra OPEN BROWSER butonuna tıklayın klasör içerisinde 2 modlu sürüm, microG ve eski versiyon uygulamaları göreceksiniz. Oradan istediğinizi kurup kullanabilirsiniz.
Böyle uygulamaların bazılarında yaşadığım kötü bir problem var o da orjinal YouTube uygulaması yerine geçmiyor ise ( Vodafone ) video pass paketi aldığınızda kendi kotanızdan gitme gibi bir sorun oluyor vanced da böyle bir sorun yoktu 480p de kotadan düşmeden video izleyebiliyordum şimdi revanced eski magisk modülünü kullanıyorum sağolsun onda böyle bir sorun yok ama yeni sürümlerinde kotadan internet gitmesine sebep oluyor . Yada revanced ın yama yapan uygulamasından yama yapılmış YouTube da sorun olmuyor ama o da istikrarlı çalışmıyor maalesef.
Reklamları arındırılmış olduğundan kaynaklı olabilir net birşey söyleyemiyorum.

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Reklamları arındırılmış olduğundan kaynaklı olabilir net birşey söyleyemiyorum.
Yok hocam ya reklamlar arınması sadece premium gosteriyor ( 480 p uzeri videolar kotadan yiyor ) o yüzden eski sürüme devam ; ))

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Yok hocam ya reklamlar arınması sadece premium gosteriyor ( 480 p uzeri videolar kotadan yiyor ) o yüzden eski sürüme devam ; ))
Güncellemeyi bıraktılar gibi birşeyler var alternatif bakıyorum neler bulacaz wasntme~~

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Güncellemeyi bıraktılar gibi birşeyler var alternatif bakıyorum neler bulacaz wasntme~~
Hocam revanced magisk modülü yüklü bende orjinal youtube yerine hala guncelleme alıyor.

Sizin dediğiniz hangisi acaba güncelleme bırakan

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Bunkonufan
Hocam revanced magisk modülü yüklü bende orjinal youtube yerine hala guncelleme alıyor.

Sizin dediğiniz hangisi acaba güncelleme bırakan
Bu konudan bahsediyorum hocam rootsuz uygulamalardaki güncelleme biraz sıkıntılı ama cihazda root varsa zaten her türlü kafanız rahat bende bu durumdan çok sıkıldım. Sürekli düzgün bir uygulama bulmak zor bulduklarım da içime sinen bir uygulama olmuyor o kadar.

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Çok dogru evet hocam rootsuz guncel bulmak zor olanlarda youtube arayuzu yok vs
Bunkonufan

Bu konudan bahsediyorum hocam rootsuz uygulamalardaki güncelleme biraz sıkıntılı ama cihazda root varsa zaten her türlü kafanız rahat bende bu durumdan çok sıkıldım. Sürekli düzgün bir uygulama bulmak zor bulduklarım da içime sinen bir uygulama olmuyor o kadar.
Bnde vanced manager hala duruyor nedense o daha stabildi ikisini de kullanıyorum rootsuz olarak da 'çalışıyor ve ayriyetten youtube pro da surekli güncelleme aliyor belki bakmışşınızdır.

Üst Alt