Rom Resurrectionremix Rom

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
Aşağıdaki videoda arkadaş Mİ 8 SE için bu romu yükleme yöntemini anlatmış.

Bu romu kullanan var mı?
Eu veya Miu romlardan daha iyi midir?

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
Neye göre daha iyi midir?

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Telefon performansı , magisk güncellemeleri sorunsuzluğu, otomatik güncelleme alabilirliği vs. bunları öğrenmek istemiştim.
Android 9 olarak yükleyip stabil olarak uzun süre bu rom işleriyle vs uğraşmadan kullanabileceğim bir rom aramaktayım.
Öneriniz var ise sevinirim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Telefon performansı , magisk güncellemeleri sorunsuzluğu, otomatik güncelleme alabilirliği vs. bunları öğrenmek istemiştim.
Android 9 olarak yükleyip stabil olarak uzun süre bu rom işleriyle vs uğraşmadan kullanabileceğim bir rom aramaktayım.
Öneriniz var ise sevinirim.
AOSP romlar saf Androide yakın olup, bazı ek özelliklere sahipdirler...Xiaomi cihazınızda bu tür romlar kullanmak istiyorsanız, bazı olabilecek buglara razı olmalısınız...
Bahsettiğiniz huzur ortamını MIUI bazlı romlarda bulma olasılığınız çok daha yüksek....öncelikle EU Beta yı öneririm size..

mpsbirkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birkan
Cihazım
xiaomi 11t
Konular
22
AOSP romlar saf Androide yakın olup, bazı ek özelliklere sahipdirler...Xiaomi cihazınızda bu tür romlar kullanmak istiyorsanız, bazı olabilecek buglara razı olmalısınız...
Bahsettiğiniz huzur ortamını MIUI bazlı romlarda bulma olasılığınız çok daha yüksek....öncelikle EU Beta yı öneririm size..

Bu önerdiğiniz EU BETA ile ilgili yükleme linkini öncelikle rica edip sizden şu soruları sorayım;

Bu söylediğiniz rom sanırım Beta. Ve Beta hakkında 'beta kullanıp şikayet etme hakkınız yok' tarzında bir yaklaşım okumuştum bu forumda. Siz de buna katılır mısınız?
Ayrıca bu beta rom güncelleme alabiliyor mudur?

Teşekkürler.

battle4victory

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Bu önerdiğiniz EU BETA ile ilgili yükleme linkini öncelikle rica edip sizden şu soruları sorayım;

Bu söylediğiniz rom sanırım Beta. Ve Beta hakkında 'beta kullanıp şikayet etme hakkınız yok' tarzında bir yaklaşım okumuştum bu forumda. Siz de buna katılır mısınız?

Teşekkürler.
Her hafta güncelleme alıyor ve ayrıca EU Stabil versiyonları da var romun ve yukarıdaki yaklaşım doğru.

spyserk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
srkn
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
2
Bahsi geçen rom gsi yani Generic Sistem İmage olarak geçmekte. Bu da demek oluyor ki sistem telefon marka ve modeline göre özelleştirmeler yapılmamış. Sistemin açılması muhtemeldir, fakat tüm fonksiyonlarının çalışması ise bir mucize:) denemek isteyen yorumları ile bizlere nelerin çalışıp çalışmadığını söyleyebilir.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Teşekkürler.
Buyurun

Diğer sorularınızı arkadaşlar cevaplamış zaten

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Deneme fırsatım oldu çoğu özellik çalışıyor ancak stabil değil. Pixel Experince Rom daha da stabil geldi bana ancak onda da özelleştirme fazla yok. İsterseniz deneyebilirsiniz.

Üst Alt