İnceleme Resurrection Remix v7.0.0 Pie GSI Yayınlandı 20/01/19

dagfaresi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Pil Durumu Nasıl Tavsiye Ediyor Musunuz ?

Zakynthos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
CC9Pro,Mix3,Mi9
Konular
5
Mi Mix 3 var çok istiyorum bu Rom u kurmayı bütün denemelerime rağmen olmuyor Mi logosunda takılıp kalıyor cihaz mi logo yanıp duruyor sürekli

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
RR GSI Versiyonunu Ocak ayında bende Max 3 e kurdum ancak buglu olması nedeniyle, MIUI'ye geri döndüm....
Şubat güncellemesinde ise romu hiç kimse kuramadı, bootloop da kalıyordu....
Mart başında ise 7.0.1 versiyonunun değişiklikler listesi yayınlandı ve geliştiricisi bizden biri olan Sayın Acar, romun bir kaç güne kadar yayınlanacağını belirtmesine rağmen, yaklaşık 15 gün sonra, yani 20 Mart'da ancak yayınlayabildi...
bu gecikme zaten kurma hevesimi en baştan kırdı...yayınlandıktan sonra ise, kuranların yorumlarını beklemeye başladım ki, bugün sabah saatlerinde, kuran Mi Max 3 sahibi arkadaşlar yine aynı Şubatta olduğu gibi, bootloop da kaldığını bildirmişler...diğer cihazlardaki durum nedir bilemiyorum...

Android 6 Marshmallow sonrası, AOSP tabanlı Custom romlar maalesef bir türlü dikiş tutturamadılar ve beni ziyadesiyle soğuttular...
O nedenle MIUI'ye devam..

MIUI Can'dır, Mi ise Canan
Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

karnesa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
14
RR GSI Versiyonunu Ocak ayında bende Max 3 e kurdum ancak buglu olması nedeniyle, MIUI'ye geri döndüm....
Şubat güncellemesinde ise romu hiç kimse kuramadı, bootloop da kalıyordu....
Mart başında ise 7.0.1 versiyonunun değişiklikler listesi yayınlandı ve geliştiricisi bizden biri olan Sayın Acar, romun bir kaç güne kadar yayınlanacağını belirtmesine rağmen, yaklaşık 15 gün sonra, yani 20 Mart'da ancak yayınlayabildi...
bu gecikme zaten kurma hevesimi en baştan kırdı...yayınlandıktan sonra ise, kuranların yorumlarını beklemeye başladım ki, bugün sabah saatlerinde, kuran Mi Max 3 sahibi arkadaşlar yine aynı Şubatta olduğu gibi, bootloop da kaldığını bildirmişler...diğer cihazlardaki durum nedir bilemiyorum...

Android 6 Marshmallow sonrası, AOSP tabanlı Custom romlar maalesef bir türlü dikiş tutturamadılar ve beni ziyadesiyle soğuttular...
O nedenle MIUI'ye devam..

MIUI Can'dır, Mi ise Canan
Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
hocam ben mi6 ya kurdum rr pie versiyonu kurulum da hiç sıkıntı çıkarmadı ama oreo sürümündeki özelleştirmelerin çoğu yok diye kaldırdım yani özelleştirme arıyorsanız pie havoc rom daha iyi, yanlız bişey dikkatimi çekti havoc pie rom lar da oyun oynadığında enteresan bi şekilde ping çıkıyordu oreo da sıkıntı yok şuan rr oreo kullanıyorum. denediğim sürüm en alttaki
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt