Resurrection Remix OS Hakkında

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Merhabalar. Mi 5 kullanıyorum. Resurrection Remix OS kullanıyorum. Kullandığım sürüm son sürüm ve [Final] diye yazıyor. Bundan sonra bu romda güncelleme çıkmayacağı anlamına mı geliyor cihazım için? Bilgilendirirseniz çok memnun olurum. İyi forumlar.

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
hocam 7.1.2 sürüm için final sürüm, oreo üzerinde çalışıyorlar bildiğim kadarı ile ve oreo offical olarak devam edecektir. yani kullandığınız nougat için final sürüm.

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Çok teşekkür ederim. Güzel haberi aldım desenize :)

akdrhmz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9 SE
Konular
28
aynen hocam eylül sonu gibi birçok rom geliştirici nougat romları final sürüme ulaştırıp oreo çalışmalarına başladı.

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Merhabalar. Mi 5 kullanıyorum. Resurrection Remix OS kullanıyorum. Kullandığım sürüm son sürüm ve [Final] diye yazıyor. Bundan sonra bu romda güncelleme çıkmayacağı anlamına mı geliyor cihazım için? Bilgilendirirseniz çok memnun olurum. İyi forumlar.

Beta sürümleri kullanıcı deneyimi için henüz hazır değilken, final sürümleri kullanıcıya tam olarak beklentilerinin karşılığını sunan artık yapılandırma aşamalarının ortadan kaldırıldığı sürümlerdir. Bu nedenle beta sürümleri geliştiriciler ve teknoloji meraklıları tarafından denenirken, final sürümü artık tamamlanmış ve kullanılmaya hazır bir yapı demektir. Final sürümü demek yazılımın içerisindeki hataların tümüyle giderildiği anlamına gelmez. Eğer final sürümü sonrasında da sistemde bazı hataların meydana geldiği görülürse yama / patch yoluna gidilerek final sürümünün tekrardan optimize edilmesi ve bir güncel sürüm numarası alması gerekebilir.

Alıntıdır.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    73 KB · Görüntüleme: 112

BuraakDagli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
hocam google uygulamalarını nasıl yükleyebilirim acil cevaplarsanız sevinirim bu romu kurdum fakat google uygulamaları yok

coldfire

Herkes kendi ateşini başkasının Cehenneminde sınar
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
hocam google uygulamalarını nasıl yükleyebilirim acil cevaplarsanız sevinirim bu romu kurdum fakat google uygulamaları yok
arm64 7.1 pico öneriliyor indirip zipli twrp ile flashlıyorsun

northeast61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Redmi Note 7 pr
Konular
1
bu rom un android 7 mi5 s için olan son sürümü link atabilir misiniz? ben xda da bir şeyler buluyorum ama doğru mudur bilemedim...ve kullanan var ise sorunu sıkıntısı var mı? twrp benim yeni sürümdür herhalde ona nasıl bakıyoruz emin olmak için?

Üst Alt