Yardım Resmi olmayan global

Etibar90

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Etibar
Cihazım
Xiaomi 6 pro
Konular
1
Merhaba arkadaslar ben Azerbaycandan Etibar. Ben gecen aylarda cinden kedime mi 6 pro getirtdim ve global kararli diye telefonda geciyordu (resmde telefon hakkinda sayfani paylastim) ama simdi oyreniyorumki bu resmi global degilmis meger. Sizden oyrenmek istyorum ki ben bu telefonu resmi global yapa bilirmiyim? Biliyorsam nasil yapacagim. Lutfen yardim edin onceden tesekkurler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
şuan gördüğüm kadarıyla sizin telefonunuzdaki sürüm global stable yani kararlı sürüm. yani sizin deyiminizle resmi sürümü.herhangi birşey yüklemenize gerek yok

Etibar90

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Etibar
Cihazım
Xiaomi 6 pro
Konular
1
şuan gördüğüm kadarıyla sizin telefonunuzdaki sürüm global stable yani kararlı sürüm. yani sizin deyiminizle resmi sürümü.herhangi birşey yüklemenize gerek yok
Ama ben miui.comda imen.le sorguladim bana boyle bir yazi gonderdi mesaji ekran fotosu olarak size yolluyorum

ahmetdogru42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
Ama ben miui.comda imen.le sorguladim bana boyle bir yazi gonderdi mesaji ekran fotosu olarak size yolluyorum
6pro Çin'e özgü bir durum . Global versiyonu da a2 olarak geçiyor. Cihazınızı yazılımsal olarak global ancak donanımsal olarak global değil maalesef.

Etibar90

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Etibar
Cihazım
Xiaomi 6 pro
Konular
1
6pro Çin'e özgü bir durum . Global versiyonu da a2 olarak geçiyor. Cihazınızı yazılımsal olarak global ancak donanımsal olarak global değil maalesef.
Simdi hunun ne gibi zarari ola bilir? Miui guncellenme ve diger proqram donanimlarinda problem yasana blirmi? Ve ya normal global falan nasilsa biseyler yapila blirmi?

ahmetdogru42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
Simdi hunun ne gibi zarari ola bilir? Miui guncellenme ve diger proqram donanimlarinda problem yasana blirmi? Ve ya normal global falan nasilsa biseyler yapila blirmi?

Global olmayan sürümlerde misal Türkiye'de Vodafone kullanıyorsanız global olmayan cihazların band 20 800mhz desteği olmadığı için sadece Vodafone'da zaman zaman şebeke çekmeme problemleri yasayabilirsiniz. Yani Türkiye'de sadece Vodafone'u etkileyen bir durum. Azerbaycan'da iseniz orayı bilemiyorum. Global rom kuruluysa zaten telefona düzenli olarak güncellemeler bildirim şeklinde gelir otomatik kuruyor telefon.

Etibar90

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Etibar
Cihazım
Xiaomi 6 pro
Konular
1
Global olmayan sürümlerde misal Türkiye'de Vodafone kullanıyorsanız global olmayan cihazların band 20 800mhz desteği olmadığı için sadece Vodafone'da zaman zaman şebeke çekmeme problemleri yasayabilirsiniz. Yani Türkiye'de sadece Vodafone'u etkileyen bir durum. Azerbaycan'da iseniz orayı bilemiyorum. Global rom kuruluysa zaten telefona düzenli olarak güncellemeler bildirim şeklinde gelir otomatik kuruyor telefon.
Yardim ve bilgilerin icin tesekkurler. Yox burada sebeke problemim kesinlikle yok hatta once iphone kullandigima gore simdi sebekeden dahada memnunum. Beni rahatsiz eden soru guncellenme gelmeye bilirmydi? Onuda cok sagol bildirdin. Tesekkurler yinede.

Üst Alt