Yardım Resmi Note 9s pugb şarj sorunu

Mustafa afşin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
18
Merhaba herkese Hindistan'ın Android 11 MIUI 12.0.4 romunu kullanıyorum normalde 10 11 saat ekran süresi aldığım ve o süre zarfında pes 2021 ve saatlerce instagram YouTube kullanmışlığım oluyor cihazda ilk pubg oynayışım yaklaşık 20 25 dk süren bir oyunda ekran parlaklığının sonuna kadar açık olmasıyla %7 8 gitmesi normal midir?

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Merhaba herkese Hindistan'ın Android 11 MIUI 12.0.4 romunu kullanıyorum normalde 10 11 saat ekran süresi aldığım ve o süre zarfında pes 2021 ve saatlerce instagram YouTube kullanmışlığım oluyor cihazda ilk pubg oynayışım yaklaşık 20 25 dk süren bir oyunda ekran parlaklığının sonuna kadar açık olmasıyla %7 8 gitmesi normal midir?
Oyunda ayarladığınız performans seviyesi de etki eder. Ayrıca en üst düzey parlaklık şarjı sömüren bir durum zaten. Ama yinede de aynı cihaz ve romu kullanan kişilerin bilgi vermesi daha iyi olur. (Onlarda da aynı hızda mı şarj tüketiyor?)

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Pubg gibi bir oyunda şarjın uzun süre dayanmasını beklemek pek normal bir şey değil. Ben ultra güç tasarrufu modunda oynuyordum hep. O şekilde şarj süresi iyi gidiyordu.

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Pubg gibi bir oyunda şarjın uzun süre dayanmasını beklemek pek normal bir şey değil. Ben ultra güç tasarrufu modunda oynuyordum hep. O şekilde şarj süresi iyi gidiyordu.
Hocam ultra güç tasarrufunda oyanadığınız zaman, performansta farklılık oluyor mu? (Düşüş veya artışda)

Üst Alt