Yardım Resmi note 9 pro

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Arkadaşlar telefonum bootloader için 1158 saat gibi saçma bir rakam istedi. Bekleyecegim elbet. Şimdi telefona format attım MIUI 12 den sonra kasmalar düzelsin diye. Bootloader kilidi için başvuru yapmıştım formattan önce geliştirici seçeneklerinden. Tekrar oradaki ayarları halledip basvurmama gerek var mı ? Fabrika ayarlarına sifirladigim için herşey başa döndü. Aklıma takildi. Bir kez başvurmuş olmam yetiyor mu ? (Dipnot yurtdışı cihazı IMEI atılmadı)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
yetmiyor yeniden başvuru yapacaksınız. Ayrıca saçma rakamlar vermesine sebep yanlışlardan birisini yapmışsınız. Muhtemelen saçmalıklar artarak devam edecek :)

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
125
O kadar saat bekleyecek misiniz cidden :)
Burdan xiaomi tool indirin. Unlock uygulaması yerine burdan deneyin. Süre kisalacak veya direk açılacaktır.

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Burdan xiaomi tool indirin. Unlock uygulaması yerine burdan deneyin. Süre kisalacak veya direk açılacaktır.
Gerçekten mi ciddiyseniz duacı olurum

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Tabiki :) Deneyin görün
Deneyeceğim. Peki bir kez başvuru yapmış olmam yetiyor değil mi ? Ben formattan sonra falan hep başvurmustum. Bilmiyordum. Güvenlik uygulaması başvurmak bi kac kez telefonu aç kapa vs uçak modu bunlar hep süreyi uzatiyormus. İlk defa red mi kullanıyorum daangel~~ bide çok fazla kasıyor takılıyor uygulamada ve oyunlarda çok çaresiz kaldım. Miui 12 den mi acaba. Miui 11 kullanmadım yeni sahibiyim telefonun. Bununla alakalı fikriniz var mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tabiki :) Deneyin görün
Afedersiniz dalgınlık la aynı konuyu acmisim

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
125
Deneyeceğim. Peki bir kez başvuru yapmış olmam yetiyor değil mi ? Ben formattan sonra falan hep başvurmustum. Bilmiyordum. Güvenlik uygulaması başvurmak bi kac kez telefonu aç kapa vs uçak modu bunlar hep süreyi uzatiyormus. İlk defa red mi kullanıyorum daangel~~ bide çok fazla kasıyor takılıyor uygulamada ve oyunlarda çok çaresiz kaldım. Miui 12 den mi acaba. Miui 11 kullanmadım yeni sahibiyim telefonun. Bununla alakalı fikriniz var mi
Hayır eğer mi hesabından çıkış yaptı ise bir işe yaramaz. Siz dediğimi deneyin. Öncesinde yedeklerinizi alın tabi. Ya açılır kilit yada max 1 hafta süre verir.

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Hayır eğer mi hesabından çıkış yaptı ise bir işe yaramaz. Siz dediğimi deneyin. Öncesinde yedeklerinizi alın tabi. Ya açılır kilit yada max 1 hafta süre verir.
Teşekkürler

Evet bakmıştım süreye bu siteden indirdiğim xioami tool ile sonra çıkmıştım. Sonra malum format attım.Ben fastboot moduna alınca sıfırlanacak mı herseyim yani ? Ya da siz eğer kilit açılırsa herşeyinizi yedekleyin diyosunuz. Hangisi emin olamadım. İlginiz alakanız için çok minnettarım.

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Bilgisayar sürümü açmadı uygulamayı :(

Oyla:

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
125
Teşekkürler

Evet bakmıştım süreye bu siteden indirdiğim xioami tool ile sonra çıkmıştım. Sonra malum format attım.Ben fastboot moduna alınca sıfırlanacak mı herseyim yani ? Ya da siz eğer kilit açılırsa herşeyinizi yedekleyin diyosunuz. Hangisi emin olamadım. İlginiz alakanız için çok minnettarım.
Öncelikle herseyi yedekleyin. Eğer kilit açılırsa silinir çünkü.
Bu program ile açmayı deneyin ya direk açılır kilit, yada size 1 hafta gibi bir süre verir. Yada bir hata mesajı verir. Hangi sonucu alırsanız alın bildirin bize bakalım ona göre devam edelim. Nasıl yapacaksınız bilginiz yoksa eğer, Youtube a xiaomi tool ile kilit açma yazın veya ıngilizce xiaomi tool unlock bootloader yazın size yardımcı olacak videolar görürsünüz.

Oyla:
Üst Alt