Yardım Resmi note 8 pro

enesakdn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enea
Cihazım
Resmi note 8 pr
Konular
3
Merhaba resmi note 8 pro kullanıyorum.Telefonu ithalatçı garantili olarak Hepsiburadadan aldım.Telefonum şuan miuı12 son sürüm yüklü.Miuı 11 e ve android 9 a dönmek istiyorum fakat hiç anlamıyorum bu işlerden ve korktuğum için de hiç deneyemedim.Aptala anlatır gibi anlatacak biri var mı acaba bana çok teşekkürler şimdiden.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Eğer anlamıyorsanız hiç bir işlem yapmamak, ileride pişmanlık yaşamamak için hem sizin hem cihazınız adına çok daha hayırlı olacaktır.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Merhaba resmi note 8 pro kullanıyorum.Telefonu ithalatçı garantili olarak Hepsiburadadan aldım.Telefonum şuan miuı12 son sürüm yüklü.Miuı 11 e ve android 9 a dönmek istiyorum fakat hiç anlamıyorum bu işlerden ve korktuğum için de hiç deneyemedim.Aptala anlatır gibi anlatacak biri var mı acaba bana çok teşekkürler şimdiden.
En başta garanti gider hocam hiç gerek o yüzden garanti bitene kadar kalmanızı tavsiye ederim

Asdq

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Heyo
Cihazım
Mi8
Konular
33
Eğer anlamıyorsanız hiç bir işlem yapmamak, ileride pişmanlık yaşamamak için hem sizin hem cihazınız adına çok daha hayırlı olacaktır.
Bence hata yaparak öğrenmeye başlayınız,forumda bulabilirsiniz. 1/cihazınıza twrp yükleyin .2/uygun rom dosyasını twrp den yukleyiniz.custom romlarda bu yöntem i kullaniriz#),,,twrp gelişmiş kurtarma monusudur,... Resmi rom atacaksaniz ,cihazı download moda alıp , Xiaomi PC tool ile direk atabilirsiniz,forumda bu dediklerimi bulabilirsiniz, garantiniz gider custom romlarda

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Bence hata yaparak öğrenmeye başlayınız,forumda bulabilirsiniz. 1/cihazınıza twrp yükleyin .2/uygun rom dosyasını twrp den yukleyiniz.custom romlarda bu yöntem i kullaniriz#),,,twrp gelişmiş kurtarma monusudur,... Resmi rom atacaksaniz ,cihazı download moda alıp , Xiaomi PC tool ile direk atabilirsiniz,forumda bu dediklerimi bulabilirsiniz, garantiniz gider custom romlarda
1.Yanlış kişinin mesajını alıntıladınız, konu sahibi ben değilim.
2. Bu işlerden hiç bir şey anlamıyorum diyen bir kullanıcıya, " hata yaparak öğrenmeye başlayınız...." diye tavsiyede bulunmak etik bir davranış değil diye düşünüyorum.
Dediğinizi yapmaya kalkışıp cihazı kullanılamaz hale gelirse ne olacak onu da söyleyin bari...

Asdq

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Heyo
Cihazım
Mi8
Konular
33
Eğitim bencede şart#)

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38
Aynı kanaatteyim. Yes~~

enesakdn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enea
Cihazım
Resmi note 8 pr
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1.Yanlış kişinin mesajını alıntıladınız, konu sahibi ben değilim.
2. Bu işlerden hiç bir şey anlamıyorum diyen bir kullanıcıya, " hata yaparak öğrenmeye başlayınız...." diye tavsiyede bulunmak etik bir davranış değil diye düşünüyorum.
Dediğinizi yapmaya kalkışıp cihazı kullanılamaz hale gelirse ne olacak onu da söyleyin bari...
Haklısınız bende bulaşmamak daha doğrusu diye düşünüyorum fakat çok zor bir işlem değilse ve anlatılarak yapılabilirse diye şansımı denemek istedim çünkü baya bıkkınlık gelmişti.
Size hak veriyorum şimdidlik dokunmayacağım herkese vakit ayırdığı için teşekkürler.

Asdq

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Heyo
Cihazım
Mi8
Konular
33
Haklısınız bende bulaşmamak daha doğrusu diye düşünüyorum fakat çok zor bir işlem değilse ve anlatılarak yapılabilirse diye şansımı denemek istedim çünkü baya bıkkınlık gelmişti.
Size hak veriyorum şimdidlik dokunmayacağım herkese vakit ayırdığı için teşekkürler.
Sakin bir zamanda denenebilir,iyi geceler

enesakdn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enea
Cihazım
Resmi note 8 pr
Konular
3
Sakin bir zamanda denenebilir,iyi geceler
Biraz daha araştırma ve cesaret olduğu zaman deneyeceğim fakat şuanlık bulaşmasam iyi olacak sanırım.İyi geceler teşekkürler

Üst Alt