Yardım Resmi note 10 pro şarj sorunu

ilkerrvn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Resmi Note 10 p
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13.012.0
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Cümleten selamunaleyküm.abiler yaklaşık 1 ay önce yd resmi note 10 pro aldım ilk şarjı bitene kadar ekran süresi çok iyiydi ardından fazla kullanmasam bile 1 günü çıkaramıyor.miu 12.5 tan 13 e güncelledim hard reset atsam düzelir mi teşekkürler

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Hard reset atın sonrasında bence 1 ay kadar kullanın (güncelleme yapmadan). Eğer düzelirse ne âlâ, düzelmezse 12.5'e geri dönün. 1 ay dememin sebebi cihazın oturma süresinin uzun olabilme olasılığı. Ben güncellemeden tam 1 ay sonra ancak düzeldiğini hatırlıyorum...
Bu arada sizin cihazı alalı da 1 ay olmuş, belki daha düzelebilir. Bekleyebilirsiniz.
Maalesef Xiaomi cihaz alınca bu durumları er ya da geç yaşıyoruz!..

Oyla:

ilkerrvn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Resmi Note 10 p
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hard reset atın sonrasında bence 1 ay kadar kullanın (güncelleme yapmadan). Eğer düzelirse ne âlâ, düzelmezse 12.5'e geri dönün. 1 ay dememin sebebi cihazın oturma süresinin uzun olabilme olasılığı. Ben güncellemeden tam 1 ay sonra ancak düzeldiğini hatırlıyorum...
Bu arada sizin cihazı alalı da 1 ay olmuş, belki daha düzelebilir. Bekleyebilirsiniz.
Geri dönüş sağladığınız ve yardım ettiğiniz için teşekkür ederim şuan ki sürümde bir sıkıntı yok sadece sosyal medyada vb uygulamalarda gezerken hafif takılmalar oluyor şarj süresi hala 12.5 versiyonu ile aynı

Oyla:

ilkerrvn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Resmi Note 10 p
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ne varsa yaptım durum ortada.telefon gelirken imeisi falan yapılmıştı açan ondan kaynaklı olabilir mi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-19-23-56-31-684_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-10-19-23-56-31-684_com.miui.securitycenter.jpg
    286,8 KB · Görüntüleme: 3
Oyla:
Üst Alt