Soru Resmi 13 pro plus 5g tavsiye ve öneriler lutfen

sea_demon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SAYKO
Cihazım
note 9 pro
Konular
4
Merhaba arkadaşlar bugün gorseldeki romlu telefonu aldım bu nerenin romu ve kilit açık geldi hangi romu tavsiye edersiniz çok teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-07-10-18-22-17-724_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-07-10-18-22-17-724_com.android.settings.jpg
    290,5 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2024-07-10-18-23-51-655_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-07-10-18-23-51-655_com.android.settings.jpg
    379,9 KB · Görüntüleme: 46

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
3
Emin olmamak ile birlikte hint romuna benziyor yanlız kilit nasıl açık geldi ? Telefonu ilk açtığınızda ekranda açık kilit simgesi üstte varmı kamera girintisinin / çıntısının orada. ? Sadece menüden bakamyın oradan bakıp öyle emin olun eğer eminseniz yada emin olduğunuzda hyperOs kurmanızı tavsiye ederim. Yanlız e-sim seçeneği olmazsa olmaz derseniz şimdilik hint romu kurmayın derim o zaman. Birtek o yok hint romunda ama geri kalan bütün özellikler full ve aktif çalısıyor.

sea_demon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SAYKO
Cihazım
note 9 pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geliştirici ayarlarında kilit açık dediğiniz yerde kilit açık kapalı simgesi yok mi unlock ile denedim hata verdi sanırım kilit kapalı :) ben e sim bulamadım hangi menüde acaba şuan Taiwan rom var biraz kullanayım

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
3
hindistan romu sizdekide ama beta sanırım...

sea_demon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SAYKO
Cihazım
note 9 pro
Konular
4
Hayırlısı onu bile anlamamisim :) kilitleri bir şekilde açmamız lazım direnç 800 lira dediler bu işlemden sonra yine Hindistan mi olacak endenozya yüklemem sansimiz olirmu

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
3
Hayırlısı onu bile anlamamisim :) kilitleri bir şekilde açmamız lazım direnç 800 lira dediler bu işlemden sonra yine Hindistan mi olacak endenozya yüklemem sansimiz olirmu
Eğer sağlam yapacaklar ise 800 tl verilir lakin sunu unutmayın fabrika çıkışlı hali olmayacağından su geçirmeme olayı artık gecerli olmaz. Lakin bende yaptım ve ardından hint rom kuruldu değiştirecektim vazgeçtim suan stabil. Lakin ilerde fikir değiştirirsem o zamanda ya eu yada global gecerim.

Aslında çin romunu istiyorum ama onda işte tamamı ing dil değil Türkçesi zaten yok diye okuyorum.

E-sim şuan cok önemli değilse hindistan hyperos rom tavsiye ederim tabi fake olmayan ( ki yok zaten sanırım ) Ama dirençi şuan 800 tl iken attırın zamlanmadan.

sea_demon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SAYKO
Cihazım
note 9 pro
Konular
4
Eğer sağlam yapacaklar ise 800 tl verilir lakin sunu unutmayın fabrika çıkışlı hali olmayacağından su geçirmeme olayı artık gecerli olmaz. Lakin bende yaptım ve ardından hint rom kuruldu değiştirecektim vazgeçtim suan stabil. Lakin ilerde fikir değiştirirsem o zamanda ya eu yada global gecerim.

Aslında çin romunu istiyorum ama onda işte tamamı ing dil değil Türkçesi zaten yok diye okuyorum.

E-sim şuan cok önemli değilse hindistan hyperos rom tavsiye ederim tabi fake olmayan ( ki yok zaten sanırım ) Ama dirençi şuan 800 tl iken attırın zamlanmadan.
Direnç olayından sonra endenozya rom kurabilirmiyim acaba bu şekilde 2025 Ağustos Eylül ayına kadar idare eder sonra satar 14 pro plus mi alırız 😀

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
3
Direnç olayından sonra endenozya rom kurabilirmiyim acaba bu şekilde 2025 Ağustos Eylül ayına kadar idare eder sonra satar 14 pro plus mi alırız 😀
Direnç vs işlemi yaptırmadan sana 240 gün veriyor. Eğer yıl basına denk geliyorsan yıl basından sonra tek seferlik bir 240 gün daha veriyor. Yılbasına denk gelmiyorsanda büyük ihtimal 1 ayla kacırıyorsun demektir ozamanda o 1 ay eski bir cihazla devam edip sonra 240 gün daha geçirirsin.

Benim attırmamın sebebi sonrasında maliyet olmasın diye. Yoksa 14 pro plus benide düşündürüyor çünkü 4 kamera ile gelirse bu sefer telecamera lens falanda var demektir. Zaten 30x bile zoom yapsa bence bu özellikler ile tamamen 10 numara 5 yıldır olur. suan tek eksiği o zaten bence.

sea_demon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SAYKO
Cihazım
note 9 pro
Konular
4
Direnç vs işlemi yaptırmadan sana 240 gün veriyor. Eğer yıl basına denk geliyorsan yıl basından sonra tek seferlik bir 240 gün daha veriyor. Yılbasına denk gelmiyorsanda büyük ihtimal 1 ayla kacırıyorsun demektir ozamanda o 1 ay eski bir cihazla devam edip sonra 240 gün daha geçirirsin.

Benim attırmamın sebebi sonrasında maliyet olmasın diye. Yoksa 14 pro plus benide düşündürüyor çünkü 4 kamera ile gelirse bu sefer telecamera lens falanda var demektir. Zaten 30x bile zoom yapsa bence bu özellikler ile tamamen 10 numara 5 yıldır olur. suan tek eksiği o zaten bence.
Ben rom dan dolayı terettut ettim şunun bl sini açarsam arka kapak vs actirmam zaten kullanırım böyle umarım bl isini çözen bir arkadaş çıkar

ozmen_celik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
3
Ben rom dan dolayı terettut ettim şunun bl sini açarsam arka kapak vs actirmam zaten kullanırım böyle umarım bl isini çözen bir arkadaş çıkar
Bence hiç onunla kafanı yorma boşver zaten ekim-kasım gibi 14 pro plus bilemedin yıl başı çıkar direk ondan alırsın. Hiç kafanı yorma ona ama şimdiden sahibinden ve letgoya ekle derim anca müşteri cıkar.

Üst Alt