Rom [RESMİ][11.0]Pixel Experience Rom[Normal][Plus] [AOSP][Beta]Capricorn Mi5s[11.03.21]

Crazynomad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5S 64GB
Konular
0
Linkler uçmuş alttan indirebilirsiniz.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
hocam size daha önce de belirtme yapmıştım arkadaşta MIUI rom ile aosp rom arasında geçişler yaptı büyük ihtimal bir yerlerde çakışma yapıyor ve etkiliyor parmak izini full format data yapıp firmware ile sıfırdan pixel rom kursak dahil çalışmıyor denemeyle sabittir o yüzden kendi görüşüm sıfır mi flash ile rom kurup daha sonra ki adımlarla pixel rom a geçmek sıfır rom kurmak kendi gorusurum belki başka bir yol ile de çözulebilir ama benim aklıma başka birşey gelmedi maalesef çünkü çoğu şeyi denedim 2-3 defa sıfırdan kurdum pixel rom u ama olmadı maalesef bir türlü çalışmadı parmak izi

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bilemiyorum konu hakkında net Bir bilgiye sahip değilim ama şunu belirteyim bu cihaz bendeki 4. Senesi 2 defa çökerttim ve mi flash ile bir tek orada rom yükledim onun haricinde tüm geçişlerde 4 wipe yaparak rom kurarım

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Bilemiyorum konu hakkında net Bir bilgiye sahip değilim ama şunu belirteyim bu cihaz bendeki 4. Senesi 2 defa çökerttim ve mi flash ile bir tek orada rom yükledim onun haricinde tüm geçişlerde 4 wipe yaparak rom kurarım
doğrudur hocam ama dediğim gibi benim ki bir çözüm yolu sadece belki de ufak bir detay vardır onunla da çözülür ama bulmak mesele :) betalari pek sevmiyorum pixel 11stable çıktığında yeni bir batarya ile pixel 11 den devam edebilirim bende gerçi daha betayi bile siteden vermediler sadece telegram kanalı üzerinden paylasmislar :)

phasec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
4
hocam size daha önce de belirtme yapmıştım arkadaşta MIUI rom ile aosp rom arasında geçişler yaptı büyük ihtimal bir yerlerde çakışma yapıyor ve etkiliyor parmak izini full format data yapıp firmware ile sıfırdan pixel rom kursak dahil çalışmıyor denemeyle sabittir o yüzden kendi görüşüm sıfır mi flash ile rom kurup daha sonra ki adımlarla pixel rom a geçmek sıfır rom kurmak kendi gorusurum belki başka bir yol ile de çözulebilir ama benim aklıma başka birşey gelmedi maalesef çünkü çoğu şeyi denedim 2-3 defa sıfırdan kurdum pixel rom u ama olmadı maalesef bir türlü çalışmadı parmak izi

Dediklerinizi ben harfiyen uyguladım ama parmak izi çalışmıyor ben pixel experience ye revos dan geçtim bu arada

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Dediklerinizi ben harfiyen uyguladım ama parmak izi çalışmıyor ben pixel experience ye revos dan geçtim bu arada
hocam bende revostan geçtim bende de çalışmadı çalışması için kendi görüşüm mi flash ile sıfırdan rom kurup daha sonra twrp kurup pixel romu kurmak daha önce bende Xiaomi eu. yüklüydü pixel Roma geçtim parmak izi sorunsuz çalışıyordu sonra revosa geçtim biraz kullanıp tekrar pixel 10 plus yükledim parmak izi çalışmadi normal pixel 10 yükledim yine calismadi bende tekrar Revos a geri döndüm :)

phasec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
4
Bende de aynısı oldu parmak izi olmadan kullanıyorum artık :) aynen ben de senin gibi kullanıyordum romu ilk eu kullanıyordum sonra pixel e geçtim sonra revos şimdi yine pixel ve parmak izi çalışmıyor sadece telefonun kurulum ekranında parmak izi kilit kısmında okudu sonrasında okumadı

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Bende de aynısı oldu parmak izi olmadan kullanıyorum artık :) aynen ben de senin gibi kullanıyordum romu ilk eu kullanıyordum sonra pixel e geçtim sonra revos şimdi yine pixel ve parmak izi çalışmıyor sadece telefonun kurulum ekranında parmak izi kilit kısmında okudu sonrasında okumadı
Evet ilk kurulumda okuyor sonrasında sabitiyor tepki vermiyor hiç dediğim gibi sanırım revosla ilgili bir çakisma yaşanıyor çünkü ben eu dan pixel 10 a geçtikten sonra 1 hafta kullandım hiçbir problem yaşamadım parmak izin de ne olduysa revos a geçip daha sonra pixel 10 plus yükledikten sonra oldu :D

phasec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
4
aynen aynı şekilde :)

phasec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
4
Yok mudur bunun çözümü peki Android 11 olan rom betadan çıkınca geçmeyi düşünüyorum bu sorunu çözeyim

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Yok mudur bunun çözümü peki Android 11 olan rom betadan çıkınca geçmeyi düşünüyorum bu sorunu çözeyim
Hocam yukarıda belirttim mi flash ile sıfır MIUI 8.5 rom kurup daha sonra pixel expierence kurmak çözüm olur belki diye siz bunu denediniz mi ?

Üst Alt