Rom [RESMİ][10.0]Pixel Experience Rom[Normal-Plus][AOSP][Stable]Capricorn Mi5s[23.12.20][Final]

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Pixel 10 dan RevOS betaya geçtim sonra tekrar pixel 10 plus yüklemek istedim yukledimde ama parmak izi sorun yarattı çalışmadı yani tekrar pixel 10 normal kurdum onda da çalışmadı sanırım FW de sikinti çıktı daha sonra RevOS stable versiyona geçtim şuan hala ondayim pixel işinede ara verdim çok kafama eserse sıfır fastboot rom yükleyip sıfırdan pixel 10 plus kurarim :) sizin Ekran süreniz nedir LinegeaOs 16 da benim suan RevOS stablede 4-4bucuk saat arası geziniyor ama daha yeni rom 1-2 haftaya belki oturur sarj daha iyi sonuçlarda alabilirim

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Crazynomad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5S 64GB
Konular
0
çıkar çıkmaz kurdum. Telefon durduk yere restart yapıyor neyse ki yedeklemiştim Pixel Plus'a geri döndüm.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
çıkar çıkmaz kurdum. Telefon durduk yere restart yapıyor neyse ki yedeklemiştim Pixel Plus'a geri döndüm.
Altta biri daha yazmış reset problem diye belkide firmware sikinti çıkarıyordur ilkler her zaman sorunlu oluyor :)

Crazynomad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5S 64GB
Konular
0
O mesajı da ben attım |( En iyisi beklemek sanırım.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
O mesajı da ben attım |( En iyisi beklemek sanırım.
pixel romda ortalama ekran süreniz nedir acaba?? birde pil hic değişti mi stock pil mi??

Crazynomad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5S 64GB
Konular
0
Pil hiç değişmedi ortalama 2.5-3 saat gidiyor.

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
teşekkür ederim

Onır1517

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Merhabalar. Hala 5s kullanıp yavaşlıktan yakınanlar için bu yorumu yapıyorum. Global rom dan "
QQ3A.200805.001
PixelExperience_capricorn-10.0-20200821-1735-OFFICIAL" sürümüne geçtim. 3 günlük kullanım için şimdilik gayet stabil. Telefonu gün içinde çok kullanan biriyim, oyun vs. Pilimde deji marka. Kullanıma göre 3-3,5 saat ekran süresi alıyorum. Şimdilik gözüme çarpan olumsuz tek şey, ekran kilitli iken desen şifresi ile açılışta bi tık yavaş açılıyor gibi. En olumlu yanları ise parmak izi kusursuzlaştı, telefonu direk parmak izi ile açıyorum. Ayrıca ekranımda ölü pixel yada hücreler var zannediyordum(renk karışıklığı gibi) yeni romdan sonra ekran da kusursuzlaştı. Telefonun akıcılığı şimdilik çok daha iyi fakat zamanla global rom gibi olur mu göreceğiz. Kıssadan hisse pixel romu tavsiye ederim. Pişman etmez. Hem bu forumdan hemde başka forumdan destek alarak rom attım, emeği geçen herkese teşekkürler...

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Merhabalar. Hala 5s kullanıp yavaşlıktan yakınanlar için bu yorumu yapıyorum. Global rom dan "
QQ3A.200805.001
PixelExperience_capricorn-10.0-20200821-1735-OFFICIAL" sürümüne geçtim. 3 günlük kullanım için şimdilik gayet stabil. Telefonu gün içinde çok kullanan biriyim, oyun vs. Pilimde deji marka. Kullanıma göre 3-3,5 saat ekran süresi alıyorum. Şimdilik gözüme çarpan olumsuz tek şey, ekran kilitli iken desen şifresi ile açılışta bi tık yavaş açılıyor gibi. En olumlu yanları ise parmak izi kusursuzlaştı, telefonu direk parmak izi ile açıyorum. Ayrıca ekranımda ölü pixel yada hücreler var zannediyordum(renk karışıklığı gibi) yeni romdan sonra ekran da kusursuzlaştı. Telefonun akıcılığı şimdilik çok daha iyi fakat zamanla global rom gibi olur mu göreceğiz. Kıssadan hisse pixel romu tavsiye ederim. Pişman etmez. Hem bu forumdan hemde başka forumdan destek alarak rom attım, emeği geçen herkese teşekkürler...
MIUI arayuzune aşina olan senelerdir kullananlar alışmakta biraz zorlanıyor maalesef yoksa gayet akıcı bir rom ekran süreniz azmiş ben 4-4.30 saat alıyordum batarya alalı bayağı olmuş heralde sizin benim pil sağlığım %86 di 10 aylık batarya

Onır1517

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
MIUI arayuzune aşina olan senelerdir kullananlar alışmakta biraz zorlanıyor maalesef yoksa gayet akıcı bir rom ekran süreniz azmiş ben 4-4.30 saat alıyordum batarya alalı bayağı olmuş heralde sizin benim pil sağlığım %86 di 10 aylık batarya

Pil sanırım ömrünü yitirmiş olabilir. Şarjda iken bile uzun süre oyun oynuyorum hemde sinyal seviyesi çok düşük. Miui arayüzünden ziyade alıştığı düzenin değişmesi zorlayıcı biraz. Ama aşağı doğru alfabetik sıra vede sağa doğru da kendi düzeninizi oluşturabilmesi güzel bir detay.

Üst Alt