Uygulama Resim, Video ve Müzik Yedekleme

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Telefonumuzdaki istediğimiz tipteki doayaları yada istediğimiz klasörleri seçip bunları sıkıştırarak tek bir dosya haline getirebilen program arıyorum.

Neden mi ? Her hafta yeni bir ROM kurarken resim, müzik, video ları yedekleme için çok vaktim gidiyor. Halbuki bir program olsa. Seçtiğim klasörleri zip tarzı tek bir dosyaya dönüşürse, telefona ROM kurduktan sonra tek bir komut ile bu dosyaları ilgili yerlerine geri kopyalasa güzel olmaz mı ¿

Bu tip bir program bilen / duyan varda paylaşmazsa ahirette iki elim yakasında olur :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Telefonumuzdaki istediğimiz tipteki doayaları yada istediğimiz klasörleri seçip bunları sıkıştırarak tek bir dosya haline getirebilen program arıyorum.

Neden mi ? Her hafta yeni bir ROM kurarken resim, müzik, video ları yedekleme için çok vaktim gidiyor. Halbuki bir program olsa. Seçtiğim klasörleri zip tarzı tek bir dosyaya dönüşürse, telefona ROM kurduktan sonra tek bir komut ile bu dosyaları ilgili yerlerine geri kopyalasa güzel olmaz mı ¿

Bu tip bir program bilen / duyan varda paylaşmazsa ahirette iki elim yakasında olur :)
Çok değerli hocam, romun aynısı ise ve sadece güncelliyorsanız, Dirth Flash yapmanız yeterli hiç bir başka ayar yapmanıza gerek kalmaksızın....

Bahsettiğiniz programa benzer bir şey şu an geliştirme aşamasında, bu mevcut Asistanların Hologramlı şekli yakında çıkacak ve emret sahip diyerek, siz ne isterseniz, onu yapacak....Sevgilerimle

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

mavisular

Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Saygıdeğer Skorpi hocam. Aynı ROM yada farklı ROM. Mutlaka tüm dosyalar önce PC ye. Sonra full wipe, sonra ROM install, sınra dosyalar pc den cebe geri. O yüzden o tip bir program süper olur. Programı yapan adam sırf reklam gösteriminden dünyanın parasını kaldırır...

mavisular

Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36

Henüz test etmedim ama bu uygulamaya bir göz atabilirsiniz hocam.

Uygulamaya baktım cantara hocam. Sadece cepte kurulu programları, sms, çağrı kayıtları gibi şeyleri yedekliyor. Resim, video, müzik vs bulaşmıyor...

Üst Alt