Soru Resim klasörlerini gizlerken yaşadığım çile

aselsan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
6
Herkese merhaba arkadaşlar,forumdaşlar..

Öncelikle bir uygulama yardımı olmadan xiaomi'nin kendi fotoğraf gizleme sistemine bir eleştiri ile başlamak istiyorum
Çektiğimiz fotoğrafları veya indirdiğimiz herhangi bir fotoyu gizlerken albümler kısmına girip parmakla aşağı çekip gizli klasörünü ortaya çıkarıyoruz ya bu alana mi cloud'un izin verdiği kadar depolama yapabiliyoruz, neden böyle bir yola başvurulmuş?
Tamam iyi güzel bir özellik ancak alan dolduğunda daha fazla fotoğraf gizleyemiyoruz? Dolduktan sonra da alana ekleme yapabilsek ve bunlar senkronize olmasa dahi bir sıkıntı olmayacaktı.
Ancak whatsap olsun, ekran görüntüleri olsun cihazdaki herşeyi depolamaya çalıştığı için sistem, bazı klasörleri alıp diğer albüm klasörüne taşıdım.

Bu alanda ise senkronizasyon kapalı tamam sıkıntı yok dedim, ve bir albüm fotoğraf vardı orada 300 adet,
Klasörü sağ tıklayıp komple gizle dediğim de ise diğer albümünden yok oldu..
Ben de haliyle gizli klasör alanına gittim, gizlilik parolasını girdikten sonra o albümün orada olmadığını gördüm
Şimdi problem şurada diğer klasöründe gizlediğim albümü getirmek için bir yol veya yordam var mı..
Çünkü gizlenen albümü göster diye bir girdi yok..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aselsan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ve arkadaşlar konuyu açtım ancak, resimde ki 3 noktaya tıklayıp ayarlara girip, gizlenmiş klasörleri göster dediğimde, diğer klasöründe gizlediğim albüm göründü..
En azından bu yönetimi bilmeyen arkadaşlar için yardımcı olur post.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt