Yardım Renk sorunu

baykuss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esra
Cihazım
Note 13 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1.0.5.0.UNFMIXM
Telefon Modeli
Note 13 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonum siyah renkleri bölüyor. Mesela gece gökyüzünü çekmeye çalıştığım da siyah renklerin yarısını koyu yapıyor yarısını açık siyah ve aynısı videolarda da geçerli bu sorunun çözümü var mı?
Servise yolladım arıza yok deyip geri yolladılar

Kaputt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kaputt
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
21
Telefonum siyah renkleri bölüyor. Mesela gece gökyüzünü çekmeye çalıştığım da siyah renklerin yarısını koyu yapıyor yarısını açık siyah ve aynısı videolarda da geçerli bu sorunun çözümü var mı?
Servise yolladım arıza yok deyip geri yolladılar
karanlık modu kapatıp deneyin

Oyla:

ibrother

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
26
Gcam kullanınca da aynı yapıyor ise vê diğer sizinle aynı modellerde bu sorun varsa sıkıntı etmeyin xiaomi çözer bir şekilde ama sorun sadece sizin telefonda ise ve formatla çözülmüyor ise sorun sensör de olabilir. Kamerayı basılı tutunca uygulama bilgisine girip verileri temizle yapın.

Oyla:

baykuss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Esra
Cihazım
Note 13 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gcam kullanınca da aynı yapıyor ise vê diğer sizinle aynı modellerde bu sorun varsa sıkıntı etmeyin xiaomi çözer bir şekilde ama sorun sadece sizin telefonda ise ve formatla çözülmüyor ise sorun sensör de olabilir. Kamerayı basılı tutunca uygulama bilgisine girip verileri temizle yapın.
Aynı modellerde böyle sorun var mı hiç bilmiyorum ama araştırdım baya böyle şikâyet ile karşılaşmadım. Dediğinizi yaptım bir düzelme olmadı. Teşekkürler:(

Oyla:
Üst Alt