Sohbet Renk Katmaya Geliyorum

WixStable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
2
Selamın aleyküm herkese forumda şimdiye kadar görülmemiş benzersiz konular sunmaya çalışıcam :D . Uzmanlığımız yok ama bizde çok geçtik bu yollardan .
iPhone 6s 6 plus 8 plus 11 12 pro ve şimdi de 13 pro kullanıyorum . Kullandığım bazı android cihazlar daha doğrusu xiaomi olarak sayayım . Redmi 5 plus - Redmi Note 8 Pro - Poco X3 NFC - Poco X3 PRO - Poco f4 gt ve 11 t pro . Bilgi konusunda eksiklerim illaki olacaktır ama illaki bir yerden başlamak lazım diye düşündüm .

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
merhabalar hoş geldiniz sabırsızlıkla bekliyor olacağız clap~~

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Selamın aleyküm herkese forumda şimdiye kadar görülmemiş benzersiz konular sunmaya çalışıcam :D . Uzmanlığımız yok ama bizde çok geçtik bu yollardan .
iPhone 6s 6 plus 8 plus 11 12 pro ve şimdi de 13 pro kullanıyorum . Kullandığım bazı android cihazlar daha doğrusu xiaomi olarak sayayım . Redmi 5 plus - Redmi Note 8 Pro - Poco X3 NFC - Poco X3 PRO - Poco f4 gt ve 11 t pro . Bilgi konusunda eksiklerim illaki olacaktır ama illaki bir yerden başlamak lazım diye düşündüm .
Hoşgeldiniz foruma bende sizler gibi cihaz değiştirmeyi deneyimlemeyi seviyorum ama suanki ekonomide birşey alınıp satılmıyor 😔

Üst Alt