Bilgisayar Remote Surveillance Pro Ücretsiz Yasal Lisans

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
150
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Remote Surveillance Pro, bir uzak video gözetim yazılımı ve uzaktan sesli gözetim yazılımının yanı sıra uzak masaüstü gözetim yazılımıdır.

Remote Surveillance Pro ile web kameranıza, video kameranıza, masaüstü ekranınıza ve mikrofonunuza uzaktan göz kulak olabilirsiniz. Remote Surveillance Pro, bilgisayarınızdan güvenli bir web sitesi yayınlar. Web sitenize herhangi bir cihazdaki herhangi bir web tarayıcısından bağlanabilir ve izlenen kaynağın fotoğraf, video, ses ve canlı görüntülerinden oluşan slayt gösterisine erişebilirsiniz.

Remote Surveillance Pro'yu etkinlik algılandığında size fotoğraf, video ve ses içeren e-postalar gönderecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Remote Surveillance Pro, küçük değişiklikleri bile algılamak için hareket algılama ve ses algılama özelliğine sahiptir ve doğrudur. Yakalanan tüm etkinlikler zaman damgalıdır.
Remote Surveillance Pro, birden çok örneği aynı anda izleyebileceğiniz anlamına gelir. İzlenen her kaynağın, uzaktan bağlanmanız için kendi gözetim güvenli web sitesi olacaktır.

Ana Özellikler:

1. Güvenli web sitenizde fotoğraf, video ve ses sunmak için yerleşik profesyonel web sunucusu.
2. Hareket ve ses algılama sensörleri tam yerindedir ve olağan dışı herhangi bir olayı kaydeder.
3. Sisteminizde bulunan herhangi bir yakalama cihazına bağlanabilme.
4. Yerleşik MP4 video düzenleyiciyi kullanarak algılanan etkinliği bölebilir, kırpabilir ve birleştirebilirsiniz.
5. Web sitesi içindeki fotoğrafların slayt gösterisi, olayları analiz etmesi kolay.

Ekstra Özellikler:

1. Görevler yuvalarda saklanır, böylece bir görevi asla iki kez yapılandırmanız gerekmez.
2. İlk çalıştırmada donanım keşfi, kullanıma hazır tüm profilleri oluşturur.
3. PC kullanıcısı tarafından basılan tuşları yakalama yeteneği.

Remote Surveillance Pro, bilgisayarınızda, web kameranızda ve mikrofonunuzda uzak bir göz ve kulak tutmak için mükemmeldir.

İndirme Linkleri:

*Ücretsiz lisansınızı elde etmek için programı yönetici olarak çalıştırmanız yeterlidir.

Üst Alt