Yardım Reklamsız ücretsiz müzik çalar uygulaması

McClain53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Note 13 pro+
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Normal
Telefon Modeli
Redmi note 13 pro plus
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Kendi içindeki müzik çalar uygulaması hem çok karışık hem de sürekli reklam çıkıyor. Veri erişimini kapatsam bile geliyor. Play storeda indirdiklerim de hep reklamlı. Yok mudur reklamsız kullanışlı bir MP3 çalma uygulaması?

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
bunu indir
açık kaynak düzgün basit reklamsız internetle işi yok küçük boyutlu

Oyla:

TA2DF

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yahya Burçin
Cihazım
RN10P (sweet)
Meslek
Elo. Müh. (Emekli)
Konular
0
Kendi içindeki müzik çalar uygulaması hem çok karışık hem de sürekli reklam çıkıyor. Veri erişimini kapatsam bile geliyor. Play storeda indirdiklerim de hep reklamlı. Yok mudur reklamsız kullanışlı bir MP3 çalma uygulaması?
FOSS (Free and Open Source Software / Özgür ve Açık Kaynak Kodlu Yazılım) olarak oldukça fazla seçenek var... İlk aklıma gelenlerden birkaçı; (Offline/Online, genel amaçlı), (YouTube Music'ten reklamsız içerik dinlemek için), (Spotify'dan reklamsız içerik dinlemek için).

Oyla:

HakanXD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Lenovo k6 note
Konular
1
Poweramp olabilir.

Oyla:

McClain53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Note 13 pro+
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncelleme: Yardımcı olan tüm dostlara teşekkürler ve selamlar. Poweramp arayüz ve kullanım olarak hele bir de internetsiz olması reklamsız olması sebebi ile aşırı keyif verdi. Tavsiye ederim.

Oyla:

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Güncelleme: Yardımcı olan tüm dostlara teşekkürler ve selamlar. Poweramp arayüz ve kullanım olarak hele bir de internetsiz olması reklamsız olması sebebi ile aşırı keyif verdi. Tavsiye ederim.
poweramp ücretlidir isterseniz crackli versiyonu var vereyim ben zamanında para verip almıştım

Oyla:
Üst Alt