Uygulama Reklamsız Facebook ve instagram

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
İsteyen konuya buyursun.Uzun uğraşlar ve aramalarım sağolsun, yetimlerin babası, android camiasının ana vatanı, kardeşliğin ve yardımseverliğin hat safhada olduğu xda'da soluğu aldım.

Oginstagrammış gbinsta+'mış vs bunların hiç biri instagram SPONSORLU saçmalıklarını sonlandırmadı.Bildiğiniz üzere blokada bile bu facebook ve instagram reklamlarını engelleyemiyor.

Sağolsun bir kaç developer orjinal insta ve face uygulamalarını reklamlar ve saçmalıklardan arındırarak bizlere yeniden sunmuşlar;

Programları kurmadan önce orjinal instagram ve facebook'u kaldırmayı unutmayın.Tüm verilerini temizleyerek yaparsanız daha sağlıklı olur uygulama yöneticisinde.

İnstagram için;

Facebook ve messenger için;

Konulardaki içeriği türkçeye çevirmek isteyen varsa çok makbule geçer.Ben sadece verilen linklerdeki uygulamaları kurarak hiç bir imzalama işlemi vs. yapmadan programları sıkıntısız çalıştırdım ve reklamlardan kurtuldum.

Teşekküre gerek yok, en güzel teşekkür bilgi paylaşımının kendisidir, sizinde bu gibi konularda yardım etmek istediğiniz şeyler varsa lütfen esirgemeyin bizimle paylaşın, bilgi paylaştıkça çoğalır.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Eline sağlık konu için. Deneyeceğim fakat nedense bu tarz uygulamalar pek güven vermiyor uygulama sifrelerine erişebilirler mi acaba en çok merak ettiğim konu bu

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Eline sağlık konu için. Deneyeceğim fakat nedense bu tarz uygulamalar pek güven vermiyor uygulama sifrelerine erişebilirler mi acaba en çok merak ettiğim konu bu

Aynı şüpheyle ben yaklaştım, lakin işin arkasında xda olunca ve bu uygulamaların hakkında 10larca sayfa yorum olunca güvenip yükledim.Şuan için gbinsta veya oginsta gibi özelleştirilmiş şeyler gibi durmuyorlar, yani kurduğunda aslında bizzat orjinal uygulamaları yüklemişin gibi gözüküyor.Sayfalarında açıklamalar da varda ingilizcem yetersiz olduğundan dolayı şuan ne desem yalan olur.Yine de sizde sayfalara bir göz gezdirin.

Maalesef şuan saatler sonucu bulabildiğim tek reklamsız insta ve facebook uygulama linkleri bunlar bu arada.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Aynı şüpheyle ben yaklaştım, lakin işin arkasında xda olunca ve bu uygulamaların hakkında 10larca sayfa yorum olunca güvenip yükledim.Şuan için gbinsta veya oginsta gibi özelleştirilmiş şeyler gibi durmuyorlar, yani kurduğunda aslında bizzat orjinal uygulamaları yüklemişin gibi gözüküyor.Sayfalarında açıklamalar da varda ingilizcem yetersiz olduğundan dolayı şuan ne desem yalan olur.Yine de sizde sayfalara bir göz gezdirin.

Maalesef şuan saatler sonucu bulabildiğim tek reklamsız insta ve facebook uygulama linkleri bunlar bu arada.
Emeğine sağlık bende arıyordum modlu insta hep sorunlu o yüzden gerek yok ama bu tarz reklamsız olan orjinaller daha iyidkr muhtemelen

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Emeğine sağlık bende arıyordum modlu insta hep sorunlu o yüzden gerek yok ama bu tarz reklamsız olan orjinaller daha iyidkr muhtemelen
Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu.

fatihergun1977

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
General Mobi
Konular
2
Emeğine sağlık kardeşim

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Kurduktan sonra ayarlardan herhangi bir işlem yapmak gerekiyor mu? Yoksa direkt kurup reklamsiz kullanabiiiyor muyuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çünkü yukledim hicbir degisiklik olmadı.

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Kurduktan sonra ayarlardan herhangi bir işlem yapmak gerekiyor mu? Yoksa direkt kurup reklamsiz kullanabiiiyor muyuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çünkü yukledim hicbir degisiklik olmadı.
Programları sistemden tamamen kaldırdın mı bunları kurmadan önce?

NikolaiSe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Grafiker
Konular
6
Şifrelerin ele geçirileceğini pek sanmıyorum, kullanılabilir deneyeceğim.
Teşekkürler.

Üst Alt