Soru Rehberden numara gonderme

Aacar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AA
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
5
Arkadaşlar rehberdeki bir numarayı kısa mesaj ile başkasına göndermenin kolay bir yolu yok mu. Vcf olarak değil. Direk numarayı...
Teşekkürler.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar rehberdeki bir numarayı kısa mesaj ile başkasına göndermenin kolay bir yolu yok mu. Vcf olarak değil. Direk numarayı...
Teşekkürler.
Numaranın üzerine basılı tuttuğumuzda panoya kopyala seçeneği çıkıyor kopyala yapıştır şeklinde alabilirsiniz.

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Sanırım toplu gonderimden bahsediyor. Öbür türlü çok saçma olurdu. Toplu olarak rehberi başka bir telefona yollamak için vcf yapmak zorundasınız. Kısa mesaj ile yollamak istemiyorsaniz, Google drive veya başka bir buluta yükleyip paylaşmak istediğiniz kişiye linkini verirsiniz. Veya o kişi yanınızda ise Bluetooth ile yollayabilirsiniz.
Numaranın üzerine basılı tuttuğumuzda panoya kopyala seçeneği çıkıyor kopyala yapıştır şeklinde alabilirsiniz.

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Sanırım toplu gonderimden bahsediyor. Öbür türlü çok saçma olurdu. Toplu olarak rehberi başka bir telefona yollamak için vcf yapmak zorundasınız. Kısa mesaj ile yollamak istemiyorsaniz, Google drive veya başka bir buluta yükleyip paylaşmak istediğiniz kişiye linkini verirsiniz. Veya o kişi yanınızda ise Bluetooth ile yollayabilirsiniz.
Rehberdeki bir numarayı demiş ama... :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kişi bilgilerine girince paylaş bölümü var, oraya tıklayınca hangi yolla paylaşım yapılacak seçenekler mevcut.

Oyla:

dokuzyasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin Dokuz
Cihazım
10000 mah 3.nes
Konular
2
Rehberdeki bir numarayı demiş ama... :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kişi bilgilerine girince paylaş bölümü var, oraya tıklayınca hangi yolla paylaşım yapılacak seçenekler mevcut.
Ancak MMS olarak gidiyor ama olarak nasıl gönderebiliriz

Oyla:
Üst Alt