Yardım rehberdeki numaraları yedekleme yapılıyor ?

Sireno52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi band 4
Konular
18
Selam arkadaşlar esimin Xiaomi redmi note 9 telefonunu temiz kurulum olsun diye telefonu önce fabrika ayarlarına çevirip sonra MIUI 12 güncellemesi yaptım ama evvelinde telefonda ki rehber numaralarını gmail adresine yedeklemek istedim bir şeyler yaptım tamam oldu herhalde deyip hard reset yapıp telefonuma MIUI 12 güncellemesi yaptım am ne hikmetse rehberdeki numaralarda kala kala 12 kişinin telefon numarası kaldı esiminde morali bozuldu keşke böyle birşey yapmasaydim dedim ama iş işten gecti bu rehberdeki kişileri numaraları gmail e nasıl yedekleniyor bunu gösteren resimli anlatım vs. Bir konu varmı adres olarak paylaşırsanız sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Selam arkadaşlar esimin Xiaomi redmi note 9 telefonunu temiz kurulum olsun diye telefonu önce fabrika ayarlarına çevirip sonra MIUI 12 güncellemesi yaptım ama evvelinde telefonda ki rehber numaralarını gmail adresine yedeklemek istedim bir şeyler yaptım tamam oldu herhalde deyip hard reset yapıp telefonuma MIUI 12 güncellemesi yaptım am ne hikmetse rehberdeki numaralarda kala kala 12 kişinin telefon numarası kaldı esiminde morali bozuldu keşke böyle birşey yapmasaydim dedim ama iş işten gecti bu rehberdeki kişileri numaraları gmail e nasıl yedekleniyor bunu gösteren resimli anlatım vs. Bir konu varmı adres olarak paylaşırsanız sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Ayarlar + Hesaplar + Google + Hesap Senkronizasyonu yolundan kişileri seçip şimdi güncelle demeniz yeterli hocam. Daha sonra otomatik senkronizasyonu açık bırakırsanız her yeni kişi eklemede otomatik günceller. Teyit etmek için pc den Google Kişiler deyip hesap bilglerinizi girip konrol edebilirsiniz.

Sireno52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi band 4
Konular
18
iyide ayarlar+hesaplar+ Google +hesap senkronizasyon yazmışsın ama telefonun ayarlar bölümünde en alt sekmede mi hesabı altında Google ve onun altında Hesaplar & Senkronizasyon sekmesi var acaba burasimi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
iyide ayarlar+hesaplar+ Google +hesap senkronizasyon yazmışsın ama telefonun ayarlar bölümünde en alt sekmede mi hesabı altında Google ve onun altında Hesaplar & Senkronizasyon sekmesi var acaba burasimi
Evet. Ayar bölümü telefondan telefona farklılık gösterebilir. Bu arada 52 Ordu mu :)

IN2023 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Mesajların tamamı büyük ve ideal dışı (tamamı kalın, tamamı italik, tamamı altı çizili vb.) yazılamaz. Mesaj içeriğinizi düzenledim.

Üst Alt