Yardım Rehberde Kişilerin 3-4 Tane Görünme Sorunu

Fsmm

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
8.1
Telefon Modeli
Mi A2 lite 64 gb
Bootloader Kilidi
Kapalı
İyi günler.1 hafta önce kvk lı mi a2lite 64gb model cihaz aldım. rehberimigmailden .vcf dosyası olarak yeni telefonuma yükledim.te olan arama tuşundaki menüde bulunan rehberim whatsapp ve duo proğramlarını kurunca rehberimdeki kişiler 3-4 tane ayrı ayrı görünmeye başladı.tek tek silmeme rağmen tekrar geliyoru. Normalde rehberde ki kişinin etiketinin içinde tel numarası -mail -whatsapp- duo vs . tek olarak görünür ancak bu telefonda herbiri için arı ayrı kişi olarak göstermekte ne olur yardımcı olun

hmthvrn

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Abdulhamit
Cihazım
Mi5 Prime
hocam kişilerinizin hepsi google hesabınızda ise
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
tarayıcı sayfasına gidin google hesabınızla giriş yapın görseldeki gibi soltarafta yinelenenler olacak tıklayın sonra alttaki görseldeki gibi tümünü birleştir deyin cihazınızın senkronize etmesini bekleyin tümü teke düşecektir.

1539261624841.png

hmthvrn

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Abdulhamit
Cihazım
Mi5 Prime
Bu işlemi aynı şekilde
uygulamasında sol üstte bulunan 3 çizgiye tıklayıp Öneriler kısmına girip oradan da yinelenen kişileri birleştir yapabilirsiniz

New .jpg

Fsmm

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
Telefonuma aynı kişileri birleştirmek için googleplaydan uygulama yükledim aynı kişileri bulup siliyor akabinde uygulamaları kullanınca(whatsapp_duo vs) tekrar aynı kartvızit kişilerini 2 _3 hatta 4 kişi gösteriyor

Anemon

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Fsmm cihazın hayırlı olsun. Bende 3 gün oldu aynı cihazı aldım. Konu dışı ama mecbur kaldım buradan sormaya.Konu açıp yazmaya müsaade etmiyor forum sistemi sorun nedir anlamadım. Neyse

Bazı programlarda (migros, bonus flaş gibi) tam ekran olmayıp alttan dikdörtgen yada kare şekilli siyah pencereler çıkıyor. Anlık yanıp sönme yapıyor. Cihazda böyle bişeyle karşılaştın mı?

Bi denersen makbule geçer. Aşağıda video paylaştım.

Forum yöneticisi arkadaşlarda bir yardımcı olabilirse mutlu olurum.

@antara Admin

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Batuhanyildirm

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Fsmm cihazın hayırlı olsun. Bende 3 gün oldu aynı cihazı aldım. Konu dışı ama mecbur kaldım buradan sormaya.Konu açıp yazmaya müsaade etmiyor forum sistemi sorun nedir anlamadım. Neyse

Bazı programlarda (migros, bonus flaş gibi) tam ekran olmayıp alttan dikdörtgen yada kare şekilli siyah pencereler çıkıyor. Anlık yanıp sönme yapıyor. Cihazda böyle bişeyle karşılaştın mı?

@antara Admin

Hocam yazılımsaş bir sorun olabilir cihazınızda,farklı uygulamalar içerisinde bir sorun oluştu mu ? Diğer kullanıcılar da aynı sorunu yaşıyorsa yazılımsal da olabilir donanımsal da bekleyip görmek en iyisi

Anemon

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Hocam yazılımsaş bir sorun olabilir cihazınızda,farklı uygulamalar içerisinde bir sorun oluştu mu ? Diğer kullanıcılar da aynı sorunu yaşıyorsa yazılımsal da olabilir donanımsal da bekleyip görmek en iyisi
Arkadaşımızın konusu altında yazmak istemezdim ama yardım bölümünde konu açmama izin vermedi sistem.

Yani sizin cihazda A2 Lite mı acaba. Aynı cihaz ise aynı programlarda aynı sonucu vermeli. Her programda olmuyor. Bir iki tane tam ekran görünümü olmayanlarda var. Cihazın kendi yazılımında yok. Şayet donanımsal bir sorunda beklemek işime gelmez. 14 günlük iade sürecinde anlayabilme lazım. Bu yüzden bu cihazı olan arkadaşlar karşılaştırma yaparlarsa sorun anlaşılabilir diye düşünüyorum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Arkadaşımızın konusu altında yazmak istemezdim ama yardım bölümünde konu açmama izin vermedi sistem.

Yani sizin cihazda A2 Lite mı acaba. Aynı cihaz ise aynı programlarda aynı sonucu vermeli. Her programda olmuyor. Bir iki tane tam ekran görünümü olmayanlarda var. Cihazın kendi yazılımında yok. Şayet donanımsal bir sorunda beklemek işime gelmez. 14 günlük iade sürecinde anlayabilme lazım. Bu yüzden bu cihazı olan arkadaşlar karşılaştırma yaparlarsa sorun anlaşılabilir diye düşünüyorum.

Konu açarken nasıl bir hata alıyorsunuz hocam?

Anemon

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Konu açarken nasıl bir hata alıyorsunuz hocam?
Aşağıdaki gibi bir ileti var. Tanışma bölümüne yazabildim fakat yardım destek bölümü kabul etmedi.

Bu arada nickin izi yanlış yazmışım. Özür

Fsmm

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite

@antara Admin

Evet kardeş aynı sorunu bende yaşıyorum siyah ekran
çıkıyor

Anemon

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Anemon
Cihazım
Mi A2 LİTE
Evet kardeş aynı sorunu bende yaşıyorum siyah ekran
çıkıyor

Açıkçası içim rahatladı. Donanımsal olmadığına dair mantıklı bir umut oluştu. O zaman android one platformu nun bir eksiği olabilir.

Bu soruna yeni bir konu açalım derim. Böylece XİAOMİ TÜRKİYE bundan haberdar olur. Ne olduğunu anlarız.

Batuhanyildirm

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus

Benim cihazım a2 lite değil maalesef hocam ama kullanan arkadaşlar bilgilendirecektir.

Fsmm

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
tarayıcı sayfasına gidin google hesabınızla giriş yapın görseldeki gibi soltarafta yinelenenler olacak tıklayın sonra alttaki görseldeki gibi tümünü birleştir deyin cihazınızın senkronize etmesini bekleyin tümü teke düşecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 28570
Aynen yaptım ayrıca google play dan rehber birleştirme proğramını yükledim ve birleştirme işlemi yaptım yine isimler ayrı ayrı 3-4 adet görünüyor. Ayrıca TLF formatlayıp ilk whatsapp, duo vs proğramları kurup akabinde rehberi yükledim yine sayı arttı.yönetici hesaplarından whatsapp ve duo hesaplarını kaldırıp sadece gmail hesabı bırakmama
rağmen isimler 3-4 ayrı ayrı görünüyor. Yokmu bilgisi olan

bralakir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
maalesef bu android one cihazların genel problemi gibi oldu herhalde
bu program ile ara sıra numaraları TR odaklı düzenleme yaptırmak
a1 forumunda bu soruna ilişkin konular vardı
rehber sorunu
rehber sorunu2 gibi konular vardı
Aynen yaptım ayrıca google play dan rehber birleştirme proğramını yükledim ve birleştirme işlemi yaptım yine isimler ayrı ayrı 3-4 adet görünüyor. Ayrıca TLF formatlayıp ilk whatsapp, duo vs proğramları kurup akabinde rehberi yükledim yine sayı arttı.yönetici hesaplarından whatsapp ve duo hesaplarını kaldırıp sadece gmail hesabı bırakmama
rağmen isimler 3-4 ayrı ayrı görünüyor. Yokmu bilgisi olan

denediniz mi hocam twitch! programını

bralakir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Proğramın tam ismi nedir ?farklı uygulama çıktı.Country code fixer kullandım olmadı onuda deneyeyim

kelimesinde programın linki var hocam bir deneyin, tekrar ismiylede ekliyorum

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 28570
hocam yaşanan sorun kişiler uygulamasında değil, telefon uygulamasının kişiler çekmecesinde, kişiler uygulamasında herkes düzenli ve tek kayıt

Son düzenleme:

Fsmm

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
kelimesinde programın linki var hocam bir deneyin, tekrar ismiylede ekliyorum

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam yaşanan sorun kişiler uygulamasında değil, telefon uygulamasının kişiler çekmecesinde, kişiler uygulamasında herkes düzenli ve tek kayıt
Ne yaptıysak olmadı.proğramla ülke kodunu ekledim, mailen rehberi ve proğramlada rehberi birleştirdim yine olmadı bu yazılımın düzeltilmesi lazım.iostan androidone geçtiğime pişman oldum inanın

Fsmm

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
@Fsmm sorun bende çözümlendi.

Linke tıklayın. Bu program tekrar layan kişileri birleştiriyor

Evet bu proğramda kurulu kullanıyorum şuan .
ancak whataspp veya duo proğramlarına giriş yapınca anında kişiler 3-4 e çıkıyor. Özelden yazarmısın başka bir ayar falan yaptınmı

Fsmm

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Fuat
Cihazım
Xiomi a2 lite
Evet bu proğramda kurulu kullanıyorum şuan .
ancak whataspp veya duo proğramlarına giriş yapınca anında kişiler 3-4 e çıkıyor. Özelden yazarmısın başka bir ayar falan yaptınmı

Resim mevcut ekte

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!