Çözüldü rehberde isim değişikliği

Ege Sayman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin Gül
Cihazım
redme not 8 pur
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui global 11.0.61
Telefon Modeli
redmi note 8 puro
Bootloader Kilidi
Açık
Telefon programlanırken muhtemelen rehberdeki isimlerdeki hataların giderilmesi unutulmuş.
yani bir ismi yanlış girmişseniz düzeltme yolu kapalı. Ünv mezunuyum 20. telefonum ve 3 gündür arayıp bulamadım.. Bu gerekli bir seçenek. Çok gizli bir yerlerde saklanmış ise ben bulamadım. Netten baktım Benim gibi bulamayan çok kişi var. Telefon rehberindeki isim düzenleme seçeneği neden olmaz.. Varsa da neden falcılara sorma aşamasına gelmek gerekiyor.
Telefon numara değişikliği seçeneği var ama isim düzeltmeye izin vermiyor. yada insanların kolayca bulamayacağı yerlere saklanmış
Bu konuda fikri olan var mı?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Telefon programlanırken muhtemelen rehberdeki isimlerdeki hataların giderilmesi unutulmuş.
yani bir ismi yanlış girmişseniz düzeltme yolu kapalı. Ünv mezunuyum 20. telefonum ve 3 gündür arayıp bulamadım.. Bu gerekli bir seçenek. Çok gizli bir yerlerde saklanmış ise ben bulamadım. Netten baktım Benim gibi bulamayan çok kişi var. Telefon rehberindeki isim düzenleme seçeneği neden olmaz.. Varsa da neden falcılara sorma aşamasına gelmek gerekiyor.
Telefon numara değişikliği seçeneği var ama isim düzeltmeye izin vermiyor. yada insanların kolayca bulamayacağı yerlere saklanmış
Bu konuda fikri olan var mı?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Telefonunuzdaki şu uygulama ile deneyin bu uygulamada vardı. Telefonunuzda bu uygulama yüklü şuan

Oyla:

Ege Sayman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin Gül
Cihazım
redme not 8 pur
Konular
10
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Telefonunuzdaki şu uygulama ile deneyin bu uygulamada vardı. Telefonunuzda bu uygulama yüklü şuan
vay bee günlerdir uğraşıyordum. Neden diğer telefonlar gibi kolayca bulunmaz ki.. Google den baktım. çok kişi düzenleme konusunda umudunu kesmiş.. Çok teşekkür ediyorum selamlar.. ( bir de arama sonlandırma tuşu çok küçük onu büyütebilsem tamam ..) selamlar

Oyla:

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Telefonunda büyük ihtimal Google rehber ve mesaj var sana tavsiyem Hindistan ROM'unu yükle o zaman MIUI rehber ve mesaj yüklü geliyor Xiaomi'nin Global ROM'ları çöptür

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Telefonunda büyük ihtimal Google rehber ve mesaj var sana tavsiyem Hindistan ROM'unu yükle o zaman MIUI rehber ve mesaj yüklü geliyor Xiaomi'nin Global ROM'ları çöptür
Hocam NFC kullanacaksa Endonezya rom daha iyi oluyor bence

Oyla:
Üst Alt