Yardım Rehber yardımı-müzik çalar-galeri-mi store

mhtycel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
2
merhabalar;
telefonu yeni aldım ama telefonda REHBER yok gmail kişiler kullanıyor SİM de kayıtlı kişileri nasıl görüntüye bilirim Mİ STORE'u bulamadım telefonda MÜZİK ÇALAR-GALERİ YOK inanın askerden yeni geldim sistemler mi değişmiş hiç bir şey anlamadım telefonu aldığıma nerdeyse pişman olmak üzereyim lütfen yardımcı olun baya bir strese girdim.

mhtycel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
2
telefon sıfır ithalatçı garantili ilk ben kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

root nedir inan onu da bilmiyorum

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar cihazınız hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldiniz. Cihazınız Android One yani saf Android arayüzüne sahip olduğu için biraz farklı geliyordur. Ancak zamanla alışacaksınızdır. Rehberinizle alakalı uygulamalar çekmecesinde Kişiler olacaktır. Kişileri açıp aşağıdaki görsellerdeki gibi Sol üstteki üç çizgiye tıklayıp açılan sayfadan Ayarlar-İçe Aktar-Simkart olarak seçin simkart kişileriniz rehberinizde görünecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
merhabalar;
telefonu yeni aldım ama telefonda REHBER yok gmail kişiler kullanıyor SİM de kayıtlı kişileri nasıl görüntüye bilirim Mİ STORE'u bulamadım telefonda MÜZİK ÇALAR-GALERİ YOK inanın askerden yeni geldim sistemler mi değişmiş hiç bir şey anlamadım telefonu aldığıma nerdeyse pişman olmak üzereyim lütfen yardımcı olun baya bir strese girdim.
Müzik çalar ve galeri için ise yine Android One arayüzü olduğu için Google uygulamaları yüklü geliyor. Müzik Çalar için Google Play Müzik uygulaması, Galeri için Fotoğraflar uygulaması yüklü gelir tabii ki farklı müzik çalar ve galeri uygulamalarını Play Store'den yükleyebilirsiniz.

Oyla:

mhtycel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
xiaomi mi a2
Konular
2
yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Peki Mi store uygulaması var mı samsung ta vardı xiaominin de vardır mutlak bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
yardımlarınız için çok teşekkür ederim.Peki Mi store uygulaması var mı samsung ta vardı xiaominin de vardır mutlak bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
Mi Store uygulaması da bölgesel olarak cihazlarda gönderildiği için Türkiye cihazlarımızda olmuyor. Apk olarak yükleyebilirsiniz ancak dili Türkçe olmayacaktır. Play Store mağazası herşey için yeterlidir bence.

Oyla:

Veronus

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhank
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Nasıl bi saçmalıktır ya galerisiz telefon mu olur , fotograf uygulamasını açınca denklansorun yanında galeriye geçiş var ama telefonda galeri olmadığı için tuşa bassanda bişey değişmiyor. Keşke baska model alsaydim.

Oyla:
Üst Alt