Yardım Rehber Sorununu Çözemedim

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
Hayırlı akşamlar, redmi note 7 den 10 proya geçtim onun rehber uygulaması bile daha iyiydi burda aynı kişileri birçok kez gösteriyor ayrıca silsemde sonradan otomatik o kişiler geri geliyor rehber uygulamasını mı değişmem lazım nasıl kurtulurum bu gıcık sorundan yardımlarınızı bekliyorum,
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
51
Öncelikle kişilerinizi hangi hesaba kaydedeceğinize karar verin.
Google hesabı, Mi hesabı, Telefon hafızası, sim kart v.s
Google hesabınıza kaydetmenizi tavsiye ederim.

Tercihinizi belirledikten sonra tüm telefon numaralarınızı o hesaba senkronlayın.

Ayarlardan gösterilecek kişiler kısmına giderek sadece senkron çalışan tercihinizi işaretleyin ve diğerlerini pasif hale getirin.

bu kadar.

sipahiysn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
47
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle kişilerinizi hangi hesaba kaydedeceğinize karar verin.
Google hesabı, Mi hesabı, Telefon hafızası, sim kart v.s
Google hesabınıza kaydetmenizi tavsiye ederim.

Tercihinizi belirledikten sonra tüm telefon numaralarınızı o hesaba senkronlayın.

Ayarlardan gösterilecek kişiler kısmına giderek sadece senkron çalışan tercihinizi işaretleyin ve diğerlerini pasif hale getirin.

bu kadar.
Hocam dediğiniz gibi yaptım kişileri google hesabına yedekledim ve ordan kullanmak istiyorum ama son dediğiniz ayar kısmını bulamadım. Şimdi ben daha net açıklayayım.

Şimdi bir ahize simgesine tıkladığımda açılan kişiler kısmı var bir de kişiler simgesine tıkladığımda açılan kısım var. Kişiler simgesine tıkladığımda açılan yerde problem yok e postamı görüyor sadece onları getiriyor ama ahize simgesine tıklayıp kişilere kaydırdığımda ekranı o zaman herkesi gösteriyor. Fotolarını atayım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bakın ilk attığım foto ahizeden açılan orda e postama göre açmıyor herkesten 2,3 tane yazıyor silsem de gitmiyor ama asıl kişiler simgesine tıklayıp açınca normal orda sıkıntı yok.

Ekli dosyalar

• IMG_20210815_134227.jpg
    IMG_20210815_134227.jpg
    632,4 KB · Görüntüleme: 5
  • IMG_20210815_134339.jpg
    IMG_20210815_134339.jpg
    679,9 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20210815_134313.jpg
    IMG_20210815_134313.jpg
    134,8 KB · Görüntüleme: 7

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
51
Hocam dediğiniz gibi yaptım kişileri google hesabına yedekledim ve ordan kullanmak istiyorum ama son dediğiniz ayar kısmını bulamadım. Şimdi ben daha net açıklayayım.

Şimdi bir ahize simgesine tıkladığımda açılan kişiler kısmı var bir de kişiler simgesine tıkladığımda açılan kısım var. Kişiler simgesine tıkladığımda açılan yerde problem yok e postamı görüyor sadece onları getiriyor ama ahize simgesine tıklayıp kişilere kaydırdığımda ekranı o zaman herkesi gösteriyor. Fotolarını atayım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bakın ilk attığım foto ahizeden açılan orda e postama göre açmıyor herkesten 2,3 tane yazıyor silsem de gitmiyor ama asıl kişiler simgesine tıklayıp açınca normal orda sıkıntı yok.

Merhaba en üstte Hotmail hesabınız görünüyor.
Telefon ayarlarına girerek hesaplar kısmında bağlı hesaplarınızın senkron kısımlarından kişileri veya rehber tiklerini etkisizleştirin.

kendim TruePhone uygulamasını kullanıyorum.
çok daha fazlasını sunuyor. denemenizi öneririm.

Üst Alt