Soru Redminote8 gcam öneriniz nedir ?

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Awb otomatik te şuan ,hdr da tek tık olanı kullanıyordum diğeri çok keskinleştiriyor diye . Pixel 4 xl ın 3 den farkı ne peki

Hocam daha öncede iki sefer belirttiğim gibi renklerin sıcaklığını belirliyor. Kendinizde çekimler yaparak deneyebilirsiniz. Bu tür ayarlar zaten görecelidir, kişiden kişiye zevkler değişebilir, ayrıca cihazdan cihaza da düzeyler değişebilir. Benim şahsi tercihim 3 serisidir.

Pixel 2 AWB
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Pixel 3 AWB

Pixel 3A AWB

Pixel 3 XL AWB

Pixel 4 XL AWB

DCI-P3 ise bir renk çeşitliliği diyebiliriz, destekleyen ekranlarda daha çok renk çeşitliliği ile gösterilir. Ancak henüz günümüzde desteği bir çok telefon, bilgisayar, televizyon ekranları desteklemediği için pek kullanılması gerekli olan bir özellik değildir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca parlaklık ayarı ekrana bir kere dokunulduğunda sağ tarafta görülen ayar çubuğu ile yapılabilir.

Son düzenleme:

Nogrod

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Saidso
Cihazım
Redminote8
Konular
1
Hocam daha öncede iki sefer belirttiğim gibi renklerin sıcaklığını belirliyor. Kendinizde çekimler yaparak deneyebilirsiniz. Bu tür ayarlar zaten görecelidir, kişiden kişiye zevkler değişebilir, ayrıca cihazdan cihaza da düzeyler değişebilir. Benim şahsi tercihim 3 serisidir.

Pixel 2 AWB

Pixel 3 AWB

Pixel 3A AWB

Pixel 3 XL AWB

Pixel 4 XL AWB

DCI-P3 ise bir renk çeşitliliği diyebiliriz, destekleyen ekranlarda daha çok renk çeşitliliği ile gösterilir. Ancak henüz günümüzde desteği bir çok telefon, bilgisayar, televizyon ekranları desteklemediği için pek kullanılması gerekli olan bir özellik değildir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca parlaklık ayarı ekrana bir kere dokunulduğunda sağ tarafta görülen ayar çubuğu ile yapılabilir.

Satürasyon değerleri sence nasıl olmalı .pixel 4xl,3xl aynı nerdeyse tek fark daha sarımtırak attığın fotoda .bende dediğin gibi deniyecem çok sağol

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Satürasyon değerleri sence nasıl olmalı .pixel 4xl,3xl aynı nerdeyse tek fark daha sarımtırak attığın fotoda .bende dediğin gibi deniyecem çok sağol

Cihazdan cihaza değişebilir fakat ben 1 ve 1.4 olarak kullanıyorum.

Üst Alt