Yardım REDMİNİ NOTE 9S Mi Hesap Kilit Acma

Suqar68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Redmini Note 9s
Konular
4
Kullanıcı büyük harf kullanımı nedeniyle uyarı cezası almıştır.
Mi HESABININ NUMARASIDA E POSTA ADRESİNİDE BİLMİYORUM İLK FORMAT ATTIGIMDA BÖYLE BİŞEY CIKMAMIŞTI KARŞIMA DÜN TELEFONCUYA GÖTÜRDÜM BYPAS YAPTILAR EVE GELDİM WİFİYE BAGLANDIM GENE Mİ HESABI İSTEDİ NE YAPMAM LAZIM LÜTFEN COK ACİL YARDIM EDİN COCUGUMA HEDİYE ALMIŞTIM ALMAZ OLSAYDIM KEŞKE 😔😔

Ekli dosyalar

• 20230221_234845.jpg
    20230221_234845.jpg
    876,1 KB · Görüntüleme: 11

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Kilit açıksa bypass ya da serverdan mi hesap kaldırma..

kilit kapalı ise serverdan mi hesap kaldırma.. (server işleminde lost çalıntı mod da ise kilit kalkmaz..)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Genel bilgilendirme: 2. el xiaomi cihaz alırken mutlaka cihazda kendi mi hesabınızla oturum açıp deneyin. Ağa bağlanılamıyor vb. hatalar veriyorsa bypass yapılmış cihaz olabilir. Almayın ya da ücreti ona göre uygunsa alın.. İphone larda icloud ne anlama geliyorsa bu cihazlarda da budur.

Suqar68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Redmini Note 9s
Konular
4
Kilit açıksa bypass ya da serverdan mi hesap kaldırma..

kilit kapalı ise serverdan mi hesap kaldırma.. (server işleminde lost çalıntı mod da ise kilit kalkmaz..)

Genel bilgilendirme: 2. el xiaomi cihaz alırken mutlaka cihazda kendi mi hesabınızla oturum açıp deneyin. Ağa bağlanılamıyor vb. hatalar veriyorsa bypass yapılmış cihaz olabilir. Almayın ya da ücreti ona göre uygunsa alın.. İphone larda icloud ne anlama geliyorsa bu cihazlarda da budur.

KİLİT ACIK USTAMM VALLA COK ZOR DURUMDA KALDIM 😔😔

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

KİLİT ACIK USTAMM VALLA COK ZOR DURUMDA KALDIM 😔😔
özelden de ulaşmışsınız zaten size gerekli bilgiyi verdim. Aldığınız yere gidin iade edin. Bypas yap(a)mayan yerden de ücretinizi alın. Bu cihazlarda 2 işlemde sorunsuz oluyor yani..

ciwan77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halit
Cihazım
97
Konular
0
merhaba benim sıfır aldığım cihaz mi hesabımı sil dedim. ve cihaz kilitlendi. mi hesabı çocuğum kullandığı için e posta hesabı şifresini de unutmuş. dolayısıyla cihaz 5 aydır kapalı açılmıyor. cihaz yurt dışından geldiği için açamıyorum. yardımcı olabilirmisiniz ücretli de olur.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
merhaba benim sıfır aldığım cihaz mi hesabımı sil dedim. ve cihaz kilitlendi. mi hesabı çocuğum kullandığı için e posta hesabı şifresini de unutmuş. dolayısıyla cihaz 5 aydır kapalı açılmıyor. cihaz yurt dışından geldiği için açamıyorum. yardımcı olabilirmisiniz ücretli de olur.
Bootloader kilidi açık mı?

Üst Alt