Yardım redmi8 pro hopörler sorunu

mobilyaciali26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mobil
Cihazım
ml8se
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
greeshan.ru_RedmiNote8Pro_begonia_V12.0.3.0.QGGIDXM_stable_10.0
Telefon Modeli
redmi8 pro
Bootloader Kilidi
Açık
mrb redmi8 pro hopörlörle konuşurken sesler iki tarafada cızırtılı ve yankı gibi ama tam yankı değil anlaşılmaz oluyor cihazları birbirine yaklaştırınca dahada artıyor uzaklaşınca sorun yok.ahize ile ses normal ama hopörlörle bozuk youtube v.s sesleride gayet mükemmel sadece aramalarda yapıyor.watsapp telegram heryerde aynı sorun.greeshan.ru_RedmiNote8Pro_begonia_V12.0.3.0.QGGIDXM_stable_10.0 global kararlı rom yükledim gene olmadı bir tavsiyeniz varmı acaba .Sorun yeni başladı daha evel yoktu rom dan evel güncelleme yaptımmı bilmiyorum..

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Bu bir hata değil bütün cihazlarda böyle. Boşuna kendinizi yormayın.

Oyla:

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Bu bir hata değil o yüzden çaresi var yok gibi bir durum yok. İphone da alsanız başka cihazda alsanız aynısı olur. İki cihaz hoparlör açıkken birbirine yaklaşırsa siren gibi yankılı saçmasapan bir ses çıkarır. Şebeke frekansı yada hoparlörlerin yaydığı frekansla ilgili olabilir. Bunun bir hata problem olmadığını bilin. Her cihazda oluyor. Deneyebilirsiniz.

Oyla:

mobilyaciali26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mobil
Cihazım
ml8se
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bir hata değil o yüzden çaresi var yok gibi bir durum yok. İphone da alsanız başka cihazda alsanız aynısı olur. İki cihaz hoparlör açıkken birbirine yaklaşırsa siren gibi yankılı saçmasapan bir ses çıkarır. Şebeke frekansı yada hoparlörlerin yaydığı frekansla ilgili olabilir. Bunun bir hata problem olmadığını bilin. Her cihazda oluyor. Deneyebilirsiniz.
orasını biliyorum tabiki frekanslar manyetik alan v.s karışır etki eder ama ben yaklaşınca demek istediğim bu değildi telefonları üst üste koymuyorum zaten arasında 2 metre mesafede olsa yapıyor ama uzaklaşırsam sorun yok.forumlarda bu sorun çok kişide var sanırım güncelleme ile alaklı deniyor yeni rom atarsak düzelir v.s deniliyor ben bu konuda yardım arıyorum.teşekkürler

Oyla:

smtdndr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samuel
Cihazım
poco x3
Konular
21
Hocam ben seni anlıyorum. Ben salonda az önce denedim bendede aynısı oluyor. Cihaz uzaklaşınca düzeliyor. Bu farklı cihazlardada oluyor. Daha önce iphone kullanırken başıma geldi. Tercih senin ister rom at ister uğraş ama yine olacak bunu anlatıyorum. Ben teşekkür ederim İnşallah çözüm bulursunuz.

Oyla:
Üst Alt