Yardım Redmi Wifi Bağlantı sorunu

• Konbuyu başlatan aknbtl
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 1K

aknbtl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Betül
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Merhaba bugün Redmi Note 8 aldım. Bilgisayardan eski telefonum dan evde ki Wİ-Fi ' a bağlanabilirken RN8 den bağlanamıyorum. Eski telefonumun hotspotu ile internet paylaştığımda RN8 bağlanıyor fakat ev internetine bağlanmıyor. Güvenlik girişleri aynı WPA/WPA2 PSK.

Sim kart takılı değil RN8' e ondan dolayı değildir herhalde.

jackall54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Hocam birde şöyle yapın. WiFi ek ayarlarından 'wifi yardımcısı ve trafik modu' nu kapatın. Sorununuzu çözeceğini düşünüyorum

Oyla:

Yalcin06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yalçın
Cihazım
Mi8lite
Konular
6
Hocam birde şöyle yapın. WiFi ek ayarlarından 'wifi yardımcısı ve trafik modu' nu kapatın. Sorununuzu çözeceğini düşünüyorum
Peki bu dedikleriniz ne işe yarıyor. Açıkken ne oluyor kapalı iken ne oluyor aciklarmisiniz

Oyla:

jackall54

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi
Konular
4
Peki bu dedikleriniz ne işe yarıyor. Açıkken ne oluyor kapalı iken ne oluyor aciklarmisiniz
WiFi ile mobil veri arasında geçiş yapmak için. WiFi in zayıf olduğu zamanlarda telefon geçiş yapıyor. Aslında sizin sorununuzla pek alakası yok. Ama sorunu çözmekte etkisi olabilir diye söyledim.

Oyla:

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Bende her hangi problem yok tek sıkıntı çektiğim nokta pubg de ag baglanilamadi diyor diğer kisimlarda her hangi bir sorun yok

Oyla:

yigitel

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Bende her hangi problem yok tek sıkıntı çektiğim nokta pubg de ag baglanilamadi diyor diğer kisimlarda her hangi bir sorun yok
bende de oyunlarda bağlantı sorunu var, wifi açısından sorunum yok başka uygulamalarda, 1080p film falan izleyebiliyorum ama oyun oynarken hücresel veri veya wifi da olsa bağlantı kesiliyor.

Oyla:
Üst Alt