Sohbet Redmi watch 3 active, mifitness mi zepplife mi?

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Arkadaşlar bu saati alacam eli kulağında sağlam zam geleceğini düşünüyorum, redmi watch 3 active için hangi uygulama daha verimli olur sizce, mifitness mi zepplife mi?

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Bende de s1 active var herkes zepplife diyor ama nerden indirdiysem benim saati görmüyor. Muhtemelen senin saatide görmeyecek hocam

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Hangi bakımdan daha iyi olur peki şuan mi band 6 var mifitness kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de s1 active var herkes zepplife diyor ama nerden indirdiysem benim saati görmüyor. Muhtemelen senin saatide görmeyecek hocam
Doğrudur ben S1 active çıkar çıkmaz almıştım yanılmıyorsam bende kullanamadım zepplife.

Redmi watch 3 active nasıldır harici olarak sorayım, mesela S1 active ile farkı ne?

Watch S1 active kullandığım dönemde tek saçmalığı arayan kimliği görünmüyordu sadece numara çıkıyordu, İnşallah redmi watch 3 active de bu saçmalık devam etmiyordur.

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Hangi bakımdan daha iyi olur peki şuan mi band 6 var mifitness kullanıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Doğrudur ben S1 active çıkar çıkmaz almıştım yanılmıyorsam bende kullanamadım zepplife.

Redmi watch 3 active nasıldır harici olarak sorayım, mesela S1 active ile farkı ne?

Watch S1 active kullandığım dönemde tek saçmalığı arayan kimliği görünmüyordu sadece numara çıkıyordu, İnşallah redmi watch 3 active de bu saçmalık devam etmiyordur.
Yok arayan kimliği gözüküyor bende genel olarak memnunum ama kesinlikle parasını haketmiyor bence.

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Yok arayan kimliği gözüküyor bende genel olarak memnunum ama kesinlikle parasını haketmiyor bence.
Allah Allah neden peki? En nihayetinde 1500₺ küsürlük bir saat, bu fiyata başka bu özelliklerde bu boyutta ne var ki?

Belki Huawei diyecem yada amazfit vardır

Üst Alt