Soru Redmi s2 xiaomi.eu rom pil kullanımı (Güncelledim)

Emresword

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
Redmi Note10s
Konular
3
İyi günler yaklaşık olarak bir hafta önce Redmi s2 cihazıma miui 12 eu rom(stabil) kurdum. Kullanımda hiçbir sıkıntısı yok takılma vs. Şarj konusuna çok takılmasamda günü çıkarıyordu dün aşağıdaki fotoğraftaki gibi 10 saatlik süreçte 2 saatte %40 şarj gitmiş.Bu normal değil gibi duruyor. Etkisi varmı bilmiyorum ama Fantasy V11 temasını ve ek olarak forumda paylaşılan adım sayarlı falan olan saati kullanıyorum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama tavsiye edeceğiniz custom rom varmı benim aklımda evoX var. Teşekkürler.

İyi günler konuyu bir hafta önce açmıştım ve bir haftadır sizin de tavsiyenize uyarak klasik temaya geçtim. Bir haftalık süreçte şarj konusu hiçbir şekilde değişmedi. Dün akşam 12 telefonu şarja taktım ve sabah 7 de şarjdan aldığımda yüzde 70 şarj vardı pil kullanımına baktığımda 5 saat boyunca ekran kapalıyken %50 falan oranında ekran kullanmış şuan eu romdan çıkıp başka roma geçiceğim. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-16-00-19-34-705_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-10-16-00-19-34-705_com.miui.securitycenter.jpg
    145,4 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

jesaye7223

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jesaye
Cihazım
Xiaomi 7A
Konular
3
İyi günler yaklaşık olarak bir hafta önce Redmi s2 cihazıma miui 12 eu rom(stabil) kurdum. Kullanımda hiçbir sıkıntısı yok takılma vs. Şarj konusuna çok takılmasamda günü çıkarıyordu dün aşağıdaki fotoğraftaki gibi 10 saatlik süreçte 2 saatte %40 şarj gitmiş.Bu normal değil gibi duruyor. Etkisi varmı bilmiyorum ama Fantasy V11 temasını ve ek olarak forumda paylaşılan adım sayarlı falan olan saati kullanıyorum. Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama tavsiye edeceğiniz custom rom varmı benim aklımda evoX var. Teşekkürler.
Bence sade kullan bataryaya adım sayarlı falan çok çabuk bitirir.

Oyla:

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Bende çok inanmak istemesemde galiba özellikleri çok olan temalar bataryadan harcıyor. Klasik tema döndüm bende..

Oyla:

Emresword

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Emre
Cihazım
Redmi Note10s
Konular
3