MIUI 11 Redmi S2 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.1.0

flame28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alev
Cihazım
Redmi S2
Konular
1
Arkadaşlar bugün güncelleme geldi yükledim. Merak ettiğim bişey var. Dinamik ekran modu, farklı şekillerde saatler falan olan özellik bizim telefonlar da yok mu?
bahsettiğiniz güncelleme özelliği resimdeki gibiyse, redmi S2'ye gelmemesi gayet doğal çünkü bu özellik amoled ekranlara özgüdür redmi S2'de IPS LCD ekran var ve bu özellik bu tip bi ekranı yorar ve telefonun şarjını su gibi bitirir..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi S2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turuncu8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
bahsettiğiniz güncelleme özelliği resimdeki gibiyse, redmi S2'ye gelmemesi gayet doğal çünkü bu özellik amoled ekranlara özgüdür redmi S2'de IPS LCD ekran var ve bu özellik bu tip bi ekranı yorar ve telefonun şarjını su gibi bitirir..
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Evet bu özellikti bahsettiğim amoled ekranlara özgü olduğunu bilmiyordum. Güzel bir özellik. Birde bişey daha sormak istiyorum şarj olurken çıkan animasyonun şarj boyunca görünmesini sağlayabilir miyiz?

flame28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alev
Cihazım
Redmi S2
Konular
1
Evet bu özellikti bahsettiğim amoled ekranlara özgü olduğunu bilmiyordum. Güzel bir özellik. Birde bişey daha sormak istiyorum şarj olurken çıkan animasyonun şarj boyunca görünmesini sağlayabilir miyiz?
henüz tema denemedim ama o şarj görünümüne kilit ekranında kalıcı olarak yer veren temalar vardı tema marketinde.. onları uygulayıp kalıcı hale getirebiliyorsunuz o animasyonu..

turuncu8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
henüz tema denemedim ama o şarj görünümüne kilit ekranında kalıcı olarak yer veren temalar vardı tema marketinde.. onları uygulayıp kalıcı hale getirebiliyorsunuz o animasyonu..

Teşekkür ederim bir bakayım. Şuan klasik tema var. Şarja ilk takınca görünüyor sonra kayboluyor.

flame28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alev
Cihazım
Redmi S2
Konular
1
Teşekkür ederim bir bakayım. Şuan klasik tema var. Şarja ilk takınca görünüyor sonra kayboluyor.
Rica ederim.. favori temalarıma baktım da Dark Mixx V10, Neversea ve Yoku Gold diye aratırsanız o temalarda kilit ekranına kalıcı olarak eklemişler onlardan birini kullanabilirsiniz.. onların şarj süresince kaybolmaması gerekiyor

turuncu8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi S2
Konular
2
Rica ederim.. favori temalarıma baktım da Dark Mixx V10, Neversea ve Yoku Gold diye aratırsanız o temalarda kilit ekranına kalıcı olarak eklemişler onlardan birini kullanabilirsiniz.. onların şarj süresince kaybolmaması gerekiyor

Tamam bir bakayım tekrar teşekkürler.

Üst Alt