İnceleme Redmi s2 kamera incelemesi

elifednah

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hande
Cihazım
mi 5 prime
Konular
17
Kardeş iyi akşamlar.Baka bildinmi dediğim meseleye?
Merhaba
Sordum fakat cihazı alan arkadaş hediye vermiş. O yüzden yardımcı olamıyorum kusura bakmayın

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samsunluyasir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasir YILDIZ
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
0
kardeş merhaba.konu dışı da olsa bir sorum olacaktı..Bu Redmi S2 telefonda Youtube uygulaması 1080p videoyu destekliyormu? Ekran çözünürlülüğü 1440x720 olarak biliyorum.Şuan Redmi 4X kullanıyorum,onda da ekran 1280x720 ve youtube uygulamasında 1080p video seçeneklerde yok.Cevaplarsan sevinirim.saygılar...

maalesef desteklemiyor. Nereden mi biliyorum? 1 hafta önce eşime aldım da ondan. Kendisi aslında Huawei G7 kullanıyordu ancak artık yavaşladığı için değiştirmek istedi. Ben de uzun araştırmalar sonucu bu telefonda karar kıldım. diğer seçeneğim de, redmi 5 plus idi. Neyse, eşim telefonu çok beğendi ama onun için en önemli unsur olan kamerasını beğenmedi. Özellikle 3 aylık oğlumuzun göz rengi mavi olduğu halde, s2 siyaha yakın çekiyor. Bu da eşimin telefonu direkt reddetmesine neden oldu. o kadar ayarlama ve uygulama kurdum ama olmadı. Huawei G7 bile daha doğru renkler veriyor. Sizlere sorum, bu kameranın daha gerçekçi görüntüler vermesi mümkün değil mi?

Sinann7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
General Mobi
Konular
2
maalesef desteklemiyor. Nereden mi biliyorum? 1 hafta önce eşime aldım da ondan. Kendisi aslında Huawei G7 kullanıyordu ancak artık yavaşladığı için değiştirmek istedi. Ben de uzun araştırmalar sonucu bu telefonda karar kıldım. diğer seçeneğim de, redmi 5 plus idi. Neyse, eşim telefonu çok beğendi ama onun için en önemli unsur olan kamerasını beğenmedi. Özellikle 3 aylık oğlumuzun göz rengi mavi olduğu halde, s2 siyaha yakın çekiyor. Bu da eşimin telefonu direkt reddetmesine neden oldu. o kadar ayarlama ve uygulama kurdum ama olmadı. Huawei G7 bile daha doğru renkler veriyor. Sizlere sorum, bu kameranın daha gerçekçi görüntüler vermesi mümkün değil mi?
S2 nin kamerası o kadar kötü mü ya? Bilmiyordum. Bence biraz daha para ekleme imkanınız varsa Redmi Note 5 alabilirsiniz kamerası daha iyi.

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Redmi S2 Redmi 6 Pro Mi A2 Mi A2 Lite hepsi aynı sensör kullanıyor

Redmi S2 kötü mü gerçekten ?

Justman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
redmi 4A
Konular
23
Redmi S2 Redmi 6 Pro Mi A2 Mi A2 Lite hepsi aynı sensör kullanıyor

Redmi S2 kötü mü gerçekten ?

Redmi s2 nin kamerası gayet güzel,5 plusla falan karşılaştırılamaz bile...yukarıda ki yorum bilgi eksikliğinden kaynaklıdır.
Benim merak ettiğim s2 imei repair durumu nedir,hala çözüm yok mudur?

emres2

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
0
kamera google cam yükleyerek daha iyi bi düzeye getirilebilir ama nasıl yüklenir hiçbi fikrim yok. wasntme~~

İlgili arkadaşlar çalışma yaparsa çok makbule geçer

Üst Alt