Soru Redmi S2 Güncelleme?

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi S2 32GB
Konular
14
Acaba ne zaman şöyle kapsamli bir güncelleme gelicek mesela 1080 60fps desteği (ayni işlemciye sahip Bir çok xiaomi modelinde var bu destek)
Ve pie neden ertelendi acaba?

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi S2 32GB
Konular
14

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-18-17-54-09-362_com.android.camera.png
    Screenshot_2019-04-18-17-54-09-362_com.android.camera.png
    72,8 KB · Görüntüleme: 44
Oyla:

GULSENTUNCEL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
GULSENTUNCEL
Cihazım
XİAOMİ REDMİ S2
Konular
0
Arkadaşlar hepsiburada.com dan XİAOMİ RED Mİ S2 32 GB ALDIM 08.04.2019 DA telefon güzel hoşuma gitti ama telefonu aradığımda telefonu 3üncü 4 üncü çaldırışım da telefon çalıyor ve hatta bazen hiç çalmıyor herhangi bir bildirim falan da gitmiyor telefon çok yeni siteden aldığım mağazayı aradım kutusunu actıysanız jelatini actıysanız iade alamam diyor e iyi de kutusunu açmadan nasıl bilebilirdim bu arızasını kapatıp açın yada format atın düzelir dedi arkadaşlar ben bu telefonu anneme hediye aldım lütfen yardım edin bu telefonu nasıl düzeltebilirim

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar hepsiburada.com dan XİAOMİ RED Mİ S2 32 GB ALDIM 08.04.2019 DA telefon güzel hoşuma gitti ama telefonu aradığımda telefonu 3üncü 4 üncü çaldırışım da telefon çalıyor ve hatta bazen hiç çalmıyor herhangi bir bildirim falan da gitmiyor telefon çok yeni siteden aldığım mağazayı aradım kutusunu actıysanız jelatini actıysanız iade alamam diyor e iyi de kutusunu açmadan nasıl bilebilirdim bu arızasını kapatıp açın yada format atın düzelir dedi arkadaşlar ben bu telefonu anneme hediye aldım lütfen yardım edin bu telefonu nasıl düzeltebilirim

Hepsiburadayı mı aradınız yoksa HB üzerinden satış yapan mağazayı mı?

Oyla:

GULSENTUNCEL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
GULSENTUNCEL
Cihazım
XİAOMİ REDMİ S2
Konular
0
hepsi buradayı da aradım magazanızla gorusmenız gerekıyor yada ıade talebi olusturun dedı fakat iade kosullarında telefonun uzerındekı ve kutusunun uzerındekı jelatınlerın acılmamıs olması falan yazıyordu sonra magazayı aradım oda actıgınız urunu ıade alamayız zaten ama isterseniz bir reset atın teknık bılgım yok dedi onunla bununla uğraşmadan kendim çözmek ıstıyorum ama nasıl yapabilirim bilmiyorum

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
hepsi buradayı da aradım magazanızla gorusmenız gerekıyor yada ıade talebi olusturun dedı fakat iade kosullarında telefonun uzerındekı ve kutusunun uzerındekı jelatınlerın acılmamıs olması falan yazıyordu sonra magazayı aradım oda actıgınız urunu ıade alamayız zaten ama isterseniz bir reset atın teknık bılgım yok dedi onunla bununla uğraşmadan kendim çözmek ıstıyorum ama nasıl yapabilirim bilmiyorum
Yapabileceğiniz en basit işlem telefon ayarlarından fabrika ayarlarına geri dönmek olacaktır.

Eğer işe yaramaz ise bootloder kilidi açılarak yeniden yazılım atılabilir fakat bu durumda cihazınızı garanti dışı olarak değerlendirebilirler. Bu nedenle fabrika ayarlarına dönüşünüz çözüm olmazsa cihazı iade talebi ile hepsiburada'ya geri göndermenizi ve onarım kabul etmemenizi tavsiye ederim.

Oyla:

GULSENTUNCEL

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
GULSENTUNCEL
Cihazım
XİAOMİ REDMİ S2
Konular
0
Yapabileceğiniz en basit işlem telefon ayarlarından fabrika ayarlarına geri dönmek olacaktır.

Eğer işe yaramaz ise bootloder kilidi açılarak yeniden yazılım atılabilir fakat bu durumda cihazınızı garanti dışı olarak değerlendirebilirler. Bu nedenle fabrika ayarlarına dönüşünüz çözüm olmazsa cihazı iade talebi ile hepsiburada'ya geri göndermenizi ve onarım kabul etmemenizi tavsiye ederim.

Ben ürüne kırılmaz cam taktırdım iade için gönderirken onu çıkartmam gerekecek ve onun parası da çöp olmuş olacak değil mi :( bu sorun neden olabilir ve eğer format işe yaramazsa iade talebimi kabul etmicekler bence cunku jelatini söküldüyse iade olmaz dediler bununla uğraşmak yerine xiaominin istanbul forumdaki satış mağazasına götürsem telefonu garantili olduğu için onlar teknik destek sağlarlar mı ?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ben ürüne kırılmaz cam taktırdım iade için gönderirken onu çıkartmam gerekecek ve onun parası da çöp olmuş olacak değil mi :( bu sorun neden olabilir ve eğer format işe yaramazsa iade talebimi kabul etmicekler bence cunku jelatini söküldüyse iade olmaz dediler bununla uğraşmak yerine xiaominin istanbul forumdaki satış mağazasına götürsem telefonu garantili olduğu için onlar teknik destek sağlarlar mı ?
Maalesef Xiaomi mağazası adına size cevap verilmesi mümkün değil. Kendileriyle görüşmeniz gerekli...

Oyla:

Sozmert54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi S2
Konular
0

bendeki durum bu Mertcan kardeş. (Redmi S2 64GB)

Ekli dosyalar

• Resim-1.png
    Resim-1.png
    101,6 KB · Görüntüleme: 41
  • Resim-2.png
    Resim-2.png
    76,1 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Oyla:

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever