Yardım Redmi Pro

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Arkadaşlar merhaba, ben eu rom kurmak istiyorum ama öncesinde boot kilidi açık mı diye kontrol etmek istedim siteden bulduğum bir yöntemle iki defa denedim fastboot ekranında telefon resetliyor kendisini yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. ( Usb hata ayıklama modu açık )...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Resetliyor derken? Sorununuzu biraz daha açınız

Oyla:

dewvo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
mi5s
Konular
0
Dostum ben telefonu kismet olursa haftaya almayi dusunuyorum. Fakat bootloder kilidini acmak icin dun mi hesabi olusturdum. Sonra basvuru yaptim 1 saate kadar onay geldi acildi diye. Telefon aldigimda bu hesabi girdigimde bootloder kilidimin acik olacagini dusunuyorum simdiye kadar ki bilgi aldigim arkadaslardan ogrendigim kadariyla. Fakat telefondan ve pc den yapilmasi gereken islemlerde var. Forumda unlock islemi ve fastboot rom atma videosu var incelerseniz yardimci olur size. Fakat ustadlar size daha dogru ve detayli cevap verecektir burada.

Oyla:

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Resetliyor derken? Sorununuzu biraz daha açınız
Fastboot ekranı varya hani ustam, oraya geliyo ben PC üzerinden kodla bir komut vermek isterken telefon resetleyip normal açılıyo hiç bir işlem yapılmamış gibi...

Oyla:

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Dostum ben telefonu kismet olursa haftaya almayi dusunuyorum. Fakat bootloder kilidini acmak icin dun mi hesabi olusturdum. Sonra basvuru yaptim 1 saate kadar onay geldi acildi diye. Telefon aldigimda bu hesabi girdigimde bootloder kilidimin acik olacagini dusunuyorum simdiye kadar ki bilgi aldigim arkadaslardan ogrendigim kadariyla. Fakat telefondan ve pc den yapilmasi gereken islemlerde var. Forumda unlock islemi ve fastboot rom atma videosu var incelerseniz yardimci olur size. Fakat ustadlar size daha dogru ve detayli cevap verecektir burada.
Dünya konu var unlock yapmaya çalıştım mi hesabımdan telefon yanlış diyor kafayı yedirecek oda ayriyeten.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Fastboot ekranı varya hani ustam, oraya geliyo ben PC üzerinden kodla bir komut vermek isterken telefon resetleyip normal açılıyo hiç bir işlem yapılmamış gibi...
Driver sorunu var gibi. Pc niz 8 8.1 veya 10 ise sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakıp mi flashı kurunuz.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Driver sorunu var gibi. Pc niz 8 8.1 veya 10 ise sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakıp mi flashı kurunuz.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En yakın zamanda denicem fakat şöyle bir durum da var ben elle fastboot menüsüne alıyorum yine resetleyip normal açılıyo.

Oyla:
Üst Alt