Yardım Redmi Pro Uclock yapamıyorum

• Konbuyu başlatan kozmoz
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 788

kozmoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
15
Merhaba Redmi Pro cihazıma eu stabil rom yüklemek için unlock yetkisi aldım ama cihazı mi pc suite görmüyor ayrıca fastboot modunda pc görmüyor cihazımda miui global 8.0 rom yüklü buna developer rom nasıl yüklerim bu sorunu nasıl aşarım bilmiyorum videolu anlatıma da baktım ama bende olmuyor mi flash ve mi pc suite görmediği için yardım ederseniz sevinirim bir türlü unlock yapamadım bu arada cihazımı pc mtp modunda görmüyordu bulduğum bir driver sayesinde görebiliyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam unlock için fastboot modunda bağlıyoruz dolayısıyla yapmamız gereken cihazınızı bilgisayara fastboot modunda tanıtmak. Bilgisayarınıza cihazı fastboot modunda bağladığınızda aygıt yöneticisinde ne görünüyor? Driver problemi olmasın?

Oyla:

kozmoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
15
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam unlock için fastboot modunda bağlıyoruz dolayısıyla yapmamız gereken cihazınızı bilgisayara fastboot modunda tanıtmak. Bilgisayarınıza cihazı fastboot modunda bağladığınızda aygıt yöneticisinde ne görünüyor? Driver problemi olmasın?
hocam driver sorunu da var bilgisayarda lakin şimdi fastboot modunada alamıyorum ses açma tuşu ve güç tuşuna basıyorum bir çok kez denedim şimdi bastboot modunada almıyor alıyordu eskiden. ayrıca mi pc suite cihazı tanımıyor sanırım android 6 olduğu için adb ile edl moduna alıyorum cihaza reset atıyor adb reboot edl komutu verince sanırım driver sorunundan kaynaklı bunların hepsi

Oyla:

RepairM@n

Hak ismi okunmalı dillerde !
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
hocam driver sorunu da var bilgisayarda lakin şimdi fastboot modunada alamıyorum ses açma tuşu ve güç tuşuna basıyorum bir çok kez denedim şimdi bastboot modunada almıyor alıyordu eskiden. ayrıca mi pc suite cihazı tanımıyor sanırım android 6 olduğu için adb ile edl moduna alıyorum cihaza reset atıyor adb reboot edl komutu verince sanırım driver sorunundan kaynaklı bunların hepsi
Ses kısma tuşunu kullanacaksınız.

Oyla:
Üst Alt